• Opinie Ambro Express

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Ambro Express? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Ambro Express

  Logo
  2.7
  Ocena na podstawie 295 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  2.7
  Ocena na podstawie 295 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Kluczowe działalności Ambro Express obejmują transport międzynarodowy, magazynowanie i usługi logistyczne, a także transport samochodów osobowych. Sprawdź jakie opinie ma firma Ambro Express. Możesz dowiedzieć się czy wysyłka przebiegła zgodnie z planem, czy Klienci napotkali jakieś problemy. Pozostaw własną opinię jeśli kiedykolwiek korzystać z usług Ambro Express.

  Kurier Ambro Express opinie

  Filtruj

  Ambro Express
  Ocena Ogólna: 3
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  Przesyłki, która została dzisiaj dostarczona do Gdańska na ul .Marynarki Polskiej . Przesyłka to materac 140x200x20 waga 30kg. Przesyłkę ustalałam z e-paką w swoim mieście przez dwa tygodnie, że będzie dostarczona pod adres dnia 6.06.2022 ze względu, że córka w tym dniu była pod adresem dostępna. Moje zastrzeżenia i skarga to to, że na wyznaczony dzień nie była dostarczona tylko dużo wcześniej(plus dla firmy ,minus nie trzymania się daty przesyłki) i to że kurier nie pomógł wnieść pod adres zamieszkania tylko zwyczajnie zostawił pod klatką , w sumie bo po co! Nie ma obowiązku, taktyka pan z infolinii Po co podaje się adres ? Dlaczego kurier nie pomógł wnieść dziewczynie pod numer mieszkania na 5 pietro? Kiedy ona prosto z kąpieli zeszła z mokrymi włosami pod klatkę i została sama sobie z tak wielkim gabarytem przesyłki. Panie na infolinii bardzo nie miłe, kurier zachowanie karygodne - żadne, brak pomocy, zainteresowania, radź sobie sama i wnoś na 5 pietro. Koszt za usługę to 200zl. Następnie pytanie, za co się płaci? jeśli kurier nie chce podjechać pod dom, tylko trzeba samemu dowieść do punktu E-paki w danym mieście, Zamawia sie kuriera i opłaca ze względu na wielkość, jest duży gabaryt. Bardzo, ale to bardzo mam zastrzeżenia, dziewczyna szykowała się aby wyjść na uczelnię .Jeszcze jedno pytanie, Po co podajemy nr telefonu? jeśli kurier nawet te 20 min wcześniej nie dzwoni,że będzie dostarczał duży gabaryt przesyłki. Państwa kurier nie posiada żadnych wyrozumiałości i chęci pomocy. Troszkę więcej państwa kurierzy powinni posiadać empatii i zrozumienia ! i czy naprawdę tak ciężko jest kurierowi pomoc młodej dziewczynie? Tym bardziej że to gabaryt 140x200x20 z wagą 30kg czyli sam gabaryt robi większy ciężar swoją wielkością dodatkowo Nie polecam. Jak najdalej od kuriera z tej firmy.
  M.P, 3 czerwca 2022

  O firmie kurierskiej Ambro Express

  Ambro Express to firma kurierska, która specjalizuje się w transporcie przesyłek niestandardowych, gabarytowych oraz dłużycowych na terenie Polski oraz Niemiec. Spółka należy do grupy Ambro, której doświadczenie w transporcie sięga ponad 30 lat. Ambro Express swoje usługi kieruje głównie do branż: meblarskiej, ogrodniczej, budowlanej, łazienkowej oraz automotive. Sprawdź całą ofertę na stronie Ambro Express.

  Jak dodać opinie o kurierze Ambro Express?

  Szybko i łatwo dodasz opinię dzięki rankingowi kurierów. Wystarczy wypełnić formularz, gdzie ocenie należy podać:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Poniżej tych kryteriów znajdziesz pole do podzielenie się własną opinią. Każda ocena jest ważne, gdyż w ten sposób możesz pomóc innym użytkownikom wybrać najlepszą ofertę. Pamiętaj, że nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby dodać opinię o przewoźniku.

  Przesyłki kurierskie Ambro Express w GlobKurier.pl

  Spółka Ambro Express charakteryzuje się w przesyłkach gabarytowych, dlatego za pośrednictwem GlobKuriek.pl możesz zamówić przesyłki krajowe specjalne do 50 kg lub dłużyce do 50kg. Sprawdź cennik i wybierz najlepszą opcję dla swojego biznesu. W ramach wyceny możesz skorzystać również z dodatkowych opcji, takich jak ubezpieczenie czy wysyłka za pobraniem.

  Jak zamówić kuriera Ambro Express za pośrednictwem GlobKurier.pl?

  GlobKurier.pl pozwala szybko wycenić kurier dzięki formularzowi wyceny. Uzupełnić należy jedynie wymiary paczek oraz jej wagę, po czym kliknąć przycisk Wyceń przesyłkę. W tym momencie na ekranie ukażą się różne oferty wielu przewoźników, w tym Ambro Express. Następnym krokiem jest przejście przez intuicyjny panel, w którym należy uzupełnić dane adresata i nadawcy. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki i czekanie na kuriera.

  Śledzenie przesyłki Ambro Express z GlobKurier.pl

  Po złożeniu zamówienia możesz łatwo sprawdzać status swojej przesyłki na stronie śledzenia przesyłki. W polu należy wpisać numer GK, który wysyłany jest na maila po skończonym procesie złożenia zamówienia. Więcej informacji znajdziesz na stronie śledzenia paczek Ambro Express.