Menu

bez ukrytych kosztówKonto prepaid w GlobKurier.pl

 

Prepaid jest głównie kojarzony z usługą kart przedpłatowych, których popularność nieco zmalała, choć sama usługa prepaid wciąż cieszy się sporą polarnością. W GlobKurier.pl umożliwiliśmy dokonywanie płatności z wcześniej doładowanego konta prepaid. Dowiedz się, jak to działa i dlaczego warto je mieć.

Czym jest konto prepaid?

Konto prepaid posiada każdy użytkownik, który założył konto w GlobKurier.pl. Konto prepaid stanowi jeden ze sposób płatności za zamówienia w naszym serwisie. Wystarczy doładować konto na dowolną kwotę, aby móc opłacać zlecenia ze środków dostępnych na koncie. Jest to znacznie i szybsze rozwiązanie niż tradycyjny przelew bankowy lub online, czy też płatność kartą płatniczą. Po doładowaniu pieniądze nie przepadają, więc można z nich korzystać w dowolnej chwili, nawet jeśli przesyłki nie są wysyłane regularnie.

Jeśli doładowałeś konto prepaid, ale nie chcesz z niego korzystać i zdecydujesz się na wypłatę środków, musisz liczyć z opłatą za tę transakcję w wysokości 9,99 zł netto.

Jak doładować konto prepaid?

Wystarczy zalogować się do serwisu GlobKurier.pl i przejść do panelu klienta. W oknie głównym, w widocznej sekcji moje finanse należy kliknąć przycisk doładuj i dokonać wpłaty.

jak doładować konto prepaid

 

Płatności można dokonać przelewem online lub przelewem bankowym.

doładuj konto prepaidJak dokonać płatności z konta prepaid?

Płatność za zamówienie to piąty krok w formularzu zamówienia. Konto prepaid to jedna z form płatności, którą wybiera się na tym etapie zlecenia. Jeśli na koncie znajduję się odpowiednia ilość środków, zamówienie bez problemu zostanie opłacone w ten sposób.

Co możesz zyskać?

Korzystanie z usługi prepaid jest bardzo łatwe i wygodne. Masz znacznie większą kontrolę nad wydatkami, zwłaszcza jeśli prowadzisz biznes i ktoś z osób przez Ciebie zatrudnionych dokonuje płatności. Dodatkowo oszczędzasz czas, bo jest szybsza opcja płatności niż każdorazowe wykonywanie przelewów bankowy. Warto też na bieżąco sprawdź informacje od nas, bo można trafić na wyjątkowe promocje, dzięki którym zyskasz nawet 10% wartości doładowania prepaid. Wykorzystanie środków nie jest ograniczone czasowo, więc w dowolnej chwili możesz opłacić swoje zamówienie.

Pamiętaj,

aby skorzystać z płatności prepaid należy wcześniej założyć konto w GlobKurier.pl!