Menu

paczki i przesyłki do chorwacji

Przesyłki kurierskie Polska - Zagrzeb

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Zagrzebia
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Zagrzebia?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Zagrzebia skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Zagrzebia.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Zagrzeb jako stolica i największe miasto Chorwacji liczy ponad 779 145 mieszkańców. Położony jest na północnym brzegu rzeki Sawy u podnóża Medvednicy.

Serwis GlobKurier.pl oferuje szeroki wachlarz usług kurierskich w zakresie obsługi przesyłek do Zagrzebia. Dajemy możliwość nadania przesyłki do Zagrzebia bez wychodzenia z domu. Obsługujemy każdy rodzaj przesyłek od drobnych kopert po przesyłki paletowe i niestandardowe.

Dowiedz się już teraz ile może kosztować nadanie Twojej przesyłki do Zagrzebia

Paczki i przesyłki do Zagrzeb stolicy Chorwacji

Ile kosztuje wysyłka paczki do Zagrzebia?

Zagrzeb jest stolicą Chorwacji, która stanowi jeden z najważniejszych celów turystycznych Polaków. Jest też dużą aglomeracją, którą zamieszkuje ponad milion mieszkańców i bardzo atrakcyjnym miejscem do zwiedzania ze względu na zabytki historyczne. Jednak Chorwacja to nie tylko atrakcje turystyczne. Ten kraj jest też ważnym partnerem handlowym Polski. To rodzi potrzebę dostarczania do Zagrzebia wielu przesyłek. Najprostszym sposobem dostarczenia towarów do stolicy Chorwacji jest korzystanie z usług kurierskich. Koszt międzynarodowych przesyłek u różnych przewoźników może się znacząco różnić. Cena wysyłki paczki do Zagrzebia będzie też zależeć od jej wagi oraz wymiarów. Nie musisz jednak sprawdzać po kolei oferty każdego przewoźnika, by skorzystać z najlepszej okazji. Wszystkie niezbędne informacje uzyskasz na stronie GlobKurier.pl. Wystarczy, że wypełnisz udostępniony na niej formularz, aby porównać oferty różnych przewoźników i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Przesyłki kurierskie do Zagrzebia

Wysyłki międzynarodowe w ramach usług świadczonych przez GlobKurier.pl są realizowane wyłącznie przez sprawdzone firmy kurierskie. Dzięki temu zyskujesz pewność, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie w wyznaczonym terminie. Pamiętaj jednak, że istnieją uregulowane prawem ograniczenia w przesyłaniu towarów poza granicę kraju. Dlatego warto sprawdzić stosowane przepisy obowiązujące zarówno w naszym kraju, jak i w Chorwacji. Dodatkowo każda z firm kurierskich może mieć własne regulaminy, które jasno określają, co może, a co nie powinno znaleźć się w paczce.

Jak zapakować paczkę do Zagrzebia?

Bezpieczeństwo przesyłek transportowanych za granicę zależy między innymi od tego, czy zostały właściwie zapakowane. Dlatego należy dołożyć w tym względzie należytej staranności. Do pakowania należy wykorzystać karton tekturowy. Jego rozmiar dopasuj do gabarytów paczki. Pamiętaj, że będziesz musiał użyć też wypełniacza do paczek, by unieruchomić przedmiot wewnątrz, a jeśli przesyłasz delikatny towar, owinąć go materiałem, który zapewni dobrą amortyzację w przypadku wstrząsów. Do tego celu możesz wykorzystać folię bąbelkową lub poduszki powietrzne, które również dobrze chronią przed uszkodzeniem.

 

 

Aby przesyłka nie została zakwalifikowana jako niestandardowa, nadaj jej kształt prostopadłościanu. Pamiętać, że paczki o nietypowych wymiarach mogą generować dodatkowe koszty, co wynika między innymi z trudności z sortowaniem oraz większego nakładu pracy. Przesyłka niestandardowa może dotrzeć na miejsce docelowe później, niż zakłada przewoźnik przy standardowych paczkach.

Jak nadać paczkę do Zagrzebia?

Nadawanie przesyłek międzynarodowych jest niezwykle proste. Wszystko możesz zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z formularza udostępnionego na stronie https://www.globkurier.pl i wypełnić wszystkie niezbędne informacje. Stworzona przez nas platforma przeprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku. Wypełnisz formularz, wybierzesz przewoźnika i wydrukujesz wygenerowany list przewozowy. Po przybyciu kuriera przekażesz mu przesyłkę. Pamiętaj, że jej status możesz sprawdzić za pomocy opcji śledzenia na stronie https://www.globkurier.pl/tracking.

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Zagrzebia