Menu

paczki i przesyłki do Estonii

Paczka do Tallina, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Tallina
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Tallina?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tallina skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tallina.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Tallina

Tallin jest stolicą i największym miastem w Estonii. Znajduje się w północnej części kraju, na brzegu Zatoki Tallińskiej. To ważny port Morza Bałtyckiego, dlatego wymiana handlowa międzynarodowa prowadzona jest z tym miastem cały czas. Znajdują się tu także liczne zabytki, w tym całe stare miasto, które wpisane jest na listę UNESCO.

Jak wysłać paczkę do Tallina?

Jeśli trafiłeś na GlobKurier.pl, to z pewnością szukasz najkorzystniejszej oferty na wysyłkę kurierską paczki międzynarodowej. Chcesz wiedzieć, jak szybko i skutecznie, bezpiecznie i tanio nadać paczkę do Tallina? U nas dowiesz się tego bez trudu. GlobKurier.pl współpracuje z renomowanymi firmami kurierskimi, jak DPD, DHL czy FedEx, dlatego możemy zagwarantować pewność dostawy na czas.

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, który chce wysłać paczkę do Tallina prywatnie, np. do rodziny czy znajomych, czy klientem firmowym, który w ramach prowadzonej działalności gospodarczej będzie wysyłać paczki do Estonii, możesz skorzystać z naszego pośrednictwa. Zamów usługę online, mając pewność, że wybierasz tanią przesyłkę do Tallina od kuriera, który zapewni Ci dostawę w pożądanym terminie.

Możesz założyć na GlobKurier.pl konto klienta, dzięki czemu bez konieczności deklarowania określonej liczby przesyłek miesięcznie będziesz gromadzić zniżki na kolejne wysyłki.

Paczki i przesyłki do Tallinnu stolicy Estonii

Ceny usług na międzynarodowy transport przesyłek do Tallina

Odległość między Polską a Tallinem nie jest zbyt duża, ale być może w ogóle nie orientujesz się w cennikach usług na międzynarodowy transport przesyłek. To zrozumiałe, zwłaszcza gdy wcześniej nie korzystałeś zbyt często z takich ofert. Możesz uzyskać w jednym miejscu dedykowany Twojej przesyłce do Tallina cennik. Wystarczy, że na GlobKurier.pl skorzystasz z opcji szybkiej wyceny. Po wpisaniu pożądanych parametrów Twojej paczki, my podamy Ci kilka ofert dostawy przesyłki kurierem. Wybierz tę, która jest dla Ciebie najatrakcyjniejsza.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Tallina?

Masz już spakowaną paczkę do Tallina i wiesz, gdzie dokładnie ma ona trafić? Wpisz te informacje w szybkiej wycenie na GlobKurier.pl, byś mógł dowiedzieć się, ile będzie Cię kosztowała taka przesyłka do Tallina. Zwróć uwagę na to, że musisz jeszcze podać parametry dotyczące Twojej przesyłki, a więc wagę i długość, szerokość oraz wysokość.

Cena paczki uzależniona jest poza tym od Twoich indywidualnych zniżek, jakie możesz zgromadzić na GlobKurier.pl, jak również i od tego, z jakiego transportu paczki chcesz korzystać – drogowego czy lotniczego. Jeśli paczka ma dotrzeć do adresata w Tallinie w jak najkrótszym czasie, zapłacisz za nią nieco więcej. Jednak w zasięgu Twoich możliwości pozostają też tanie paczki przekazywane transportem drogowym.

Śledzenie przesyłki do Tallinu

Z uwagi na fakt, że Tallin ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportową – krajową i międzynarodową, to dostarczenie przesyłek pod adres odbiorcy Twojej paczki do Tallina nie będzie kłopotliwe. Obsługujemy przy tym różne przesyłki, a Ty możesz śledzić, gdzie w danej chwili się znajdują.

Czego nie można wysłać w paczce do Tallina?

W paczce do Tallina nie może znaleźć się żaden z zabronionych produktów do przesyłki, zgodnie z przepisami celnymi. Nie może w niej między innymi być pieniędzy, papierów wartościowych, metali szlachetnych, cennych kamieni, biżuterii, starych monet, produktów krwiopochodnych, substancji leczniczych o silnym działaniu, nasion i roślin bez zaświadczenia wydawanego przez służby fitosanitarne kraju pochodzenia czy pojemników aerozolowych.

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tallina