• Paczki i przesyłki do Włoch - flaga Włoch

  Paczka do Rzymu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Rzymu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

  Jak nadać paczkę do Rzymu?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Rzymu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Rzymu.

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Przesyłki kurierskie do Rzymu

  Rzym jest stolicą Włoch i jednocześnie jednym z najpiękniejszych miast w Europie, o przebogatej historii. Niegdyś był on centrum całego Imperium Rzymskiego. To właśnie tam znajdziesz wielowiekowe zabytki, jak Koloseum, Forum Romanum, Panteon czy cały Watykan, z przebogatymi zbiorami sztuki pochodzącej z różnych stron świata.

  Masz rodzinę, która mieszka w Rzymie? Znalazłeś tam przyjaciół, z którymi utrzymujesz stały kontakt? A może Twoja firma dostarcza paczki do Rzymu regularnie, na mocy zawartych kontraktów handlowych? Bez względu na okoliczności, możesz zamówić kuriera online na GlobKurier.pl i przesłać paczkę.

  Jak wysłać paczkę do Rzymu?

  Wieczne miasto, jedna z najpiękniejszych europejskich stolic. Mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu i pewnie chcesz wykorzystać jedną z nich, by nadać swoją paczkę kurierem do tego miasta? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś zamówił usługę online, bez konieczności wychodzenia z domu czy z siedziby swojej firmy. Zrób to za pośrednictwem GlobKurier.pl, a gwarantujemy, że będziesz korzystać z najbardziej atrakcyjnych cenowo paczek do Rzymu, które dotrą do adresata w możliwie jak najkrótszym czasie.

  Dzięki GlobKurier.pl nie tylko zamówisz kuriera pod wskazany adres, który odbierze od Ciebie przesyłkę do Rzymu, ale jeszcze znajdziesz najtańszą ofertę na międzynarodowe usługi kurierskie. Wszystko to w zasięgu kilku kliknięć myszą.

  Skorzystaj z naszej opcji szybkiej wyceny, by dowiedzieć się, ile będzie kosztowała wysyłka Twojej paczki do Rzymu. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami kurierskimi, dlatego możemy Ci zagwarantować bezpieczeństwo przewozu przesyłki. Wiedz, że możesz skorzystać z naszych usług zarówno wtedy, gdy jesteś klientem indywidualnym, jak i firmowym. Niezależnie od tego, jak wiele przesyłek do Rzymu chcesz wysyłać miesięcznie, wykonamy to zlecenie.

  Ceny przesyłek do Rzymu

  Wertowanie stron cenników przesyłek i paczek międzynarodowych jest dla Ciebie prawdziwą zmorą? Tracisz na to swój cenny czas, a i tak nie masz pewności, czy znaleziona w tabeli stawka będzie odpowiadała akurat Twojej paczce? Nie martw się dłużej takimi drobiazgami. Za pośrednictwem szybkiej wyceny przesyłki do Rzymu od razu uzyskasz informację, ile zapłacisz za nią u kuriera, którego wybierzesz na GlobKurier.pl. Do tego tanie paczki do Rzymu pozostają w zasięgu Twoich możliwości.

  Załóż konto klienta na GlobKurier.pl, a bez deklarowania liczby przesyłanych paczek możesz zyskać zrabatowane ceny na wszystkie usługi kurierskie.

  Od czego uzależniona jest cena paczki do Rzymu?

  W szybkiej wycenie dokonywanej na GlobKurier.pl możesz zauważyć najważniejsze parametry, jakie firmy kurierskie biorą pod uwagę przy podawaniu cenę za przesyłkę do Rzymu i wszystkich innych miast, jakie obsługują. Zapakuj paczkę, zmierz ją i zważ, a dowiesz się dokładnie, ile za nią zapłacisz.

  Cena paczki do Rzymu jest ponadto uzależniona od tego, gdzie ma być ona dostarczona, jaką drogę będzie musiał przebyć kurier do Rzymu oraz czy ma to być paczka przesyłana transportem lotniczym czy może przekazywana transportem kołowym, drogowym.

  Śledzenie przesyłki do Rzymu

  Za naszym pośrednictwem, możesz śledzić drogę dotarcia paczki do adresata: https://www.globkurier.pl/tracking. Poprzez stronę internetową i znając numer przesyłki, bez trudu to skontrolujesz.

  Czego nie można wysłać w paczce do Rzymu?

  Rzym jest stolicą Włoch, zaś Włochy są częścią Unii Europejskiej. Obowiązują tam więc przepisy tożsame jak w innych państwach członkowskich UE, jeśli chodzi o przewóz towarów. Pamiętaj, że paczka do Rzymu nie może zawierać materiałów i substancji niebezpiecznych, broni czy amunicji.

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Rzymu