Menu

przesyłki, tanie paczki polska norwegia

Paczka do Oslo, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Oslo
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Oslo?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Oslo skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Oslo.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Oslo

Oslo jest stolicą i największym miastem Norwegii. To najważniejszy w kraju ośrodek gospodarczy, naukowy, administracyjny i kulturalny. Wielu Polaków wybrało je na miejsce do życia czy prowadzenia biznesu, w związku z czym nierzadko pojawia się konieczność bądź potrzeba wysłania paczki do Oslo. Z GlobKurier.pl zrobisz to szybko, tanio i bez wychodzenia z domu! Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym operatorem logistycznym współpracującym z kilkudziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wieloma innymi. To pozwala nam zaproponować klientom indywidualnym i biznesowym najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny niższe nawet do 70% niż bezpośrednio u przewoźników! W związku z nadaniem przesyłki do Oslo zadbamy o załatwienie niezbędnych formalności i umożliwimy Ci śledzenie paczki na poszczególnych etapach procesu logistycznego.

paczki do Norwegii, przesyłki do Norwegii

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Norwegii

Ile kosztuje paczka do Oslo?

Ceny przesyłek nadawanych z GlobKurier.pl zależą od różnych czynników. Kluczowe znaczenie w tym kontekście mają rozmiar i waga przesyłki, ale oprócz tego liczą się też m.in. kraj nadania i odbioru, wybrana forma transportu oraz opcje dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie paczki. Każda firma transportowa dokonuje wyceny usługi wedle własnych kryteriów, Przypominamy ponadto, że do ceny doliczana jest opłata paliwowa wynosząca zwykle od 8% do 20% oraz 23%. podatek VAT, jeżeli wysyłasz paczkę jako osoba prywatna. Z naszym serwisem nadasz tanią przesyłkę do Oslo, a opcja szybkiej wyceny pozwoli Ci sprawdzić, ile zapłacisz u poszczególnych przewoźników.

Jak nadać paczkę do Oslo?

W celu zamówienia kuriera do Oslo należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie GlobKurier.pl. W szybkiej wycenie należy wpisać parametry przesyłki (wymiary oraz wagę), a także ilość. Na tej podstawie wygenerujemy dla Ciebie listę rekomendowanych przewoźników – to Ty decydujesz, który z nich dostarczy Twoją paczkę do Oslo! Po sfinalizowaniu transakcji będziesz śledzić przesyłkę na każdym etapie procesu logistycznego. Paczki dostarczamy w transportem drogowym, lotniczo – drogowym lub lotniczym. Wybrany rodzaj transportu również wpływa na koszt przesyłki. 

Wysyłaj z nami przesyłki nie tylko do Oslo. Możesz wysłać przesyłki do innych Norweskich miast. Wyślij przesyłkę do Norwegii

Zakazy przy przesyłkach do Oslo

W paczkach do Oslo nie wolno umieszczać materiałów i substancji niebezpiecznych, narkotyków, lekarstw, wyrobów alkoholowych o zawartości alkoholu powyżej 60 proc., zwierząt, roślin przeznaczonych do uprawy (w tym nasion, cebulek, sadzonek itp. – dotyczy to także ziemniaków), zwierząt, ludzkich szczątków, kosztowności, dokumentów niejawnych, szybko psującej się żywności, a także mięsa, mleka oraz produktów pochodnych pochodzących spoza krajów należących do EOG etc. W regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika znajdziesz listę rzeczy zakazanych przy przesyłkach zagranicznych – warto się z nią zapoznać, gdyż odpowiedzialność za zawartość paczki ponosi nadawca.

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Oslo