• Paczki i przesyłki do Rosji

  Paczka do Moskwy, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Moskwy
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

  Jak wysłać paczkę do Moskwy?

  Aby dokonać wyceny paczki na trasie Polska – Moskwa, Moskwa – Polska, zapraszamy do skorzystania z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzą Państwo firmę, przygotujemy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Moskwy.

  W związku z restrykcjami po stronie Rosyjskiej istnieje wyłącznie możliwość transportu w relacji firma=firma. 

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Przesyłka do Rosji

  Moskwa jako stolica Rosji jest głównym węzłem komunikacyjnym obejmującym dalej cały teren Rosji. Najważniejszy ośrodek polityczny, gospodarczy, finansowy co sprawia, że większość firm na terenie Rosji posiada swoją siedzibę w Moskwie, co czyni trasę Polska – Moskwa jedną z bardziej popularnych tras kurierskich.

   

  Biorąc pod uwagę częstotliwość tej trasy, paczka do Moskwy wymaga odpowiedniego nadzoru. Praktycznie każda przesyłka do Rosji trafia najpierw do jej stolicy. Jesteśmy zobowiązani udostępnić każdy możliwy sposób nadzoru paczki. Dajemy możliwość śledzenia paczki do Moskwy zarówno online jak i poprzez SMS. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD, co gwarantuje dotarcie paczki do Moskwy.0

   

  Ubezpieczenie przesyłki do Moskwy

  Każda przesyłka do Rosji jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zminimalizować możliwe straty wynikające ze zdarzeń losowych oferujemy Państwu dodatkowe ubezpieczenie. Współpracujemy oczywiście z firmami godnymi zaufania i mającymi dobrą reputację jednak biorąc pod uwagę długość trasy zapraszamy do rozpatrzenia wykupienia dodatkowego zabezpieczenia finansowego, w przypadku uszkodzenia paczki zostanie wypłacona odpowiednia rekompensata.

  Paczki i przesyłki do Moskwy, stolicy, Rosji

  Czego nie należy wysyłać?

  Przepisy celne w zakresie wysyłania paczki do Rosji są restrykcyjne. Prawo rosyjskie jest dość rygorystyczne w zakresie towarów, jakich można przesyłać na teren tego kraju. Zabronione jest wysyłanie między innymi rosyjskich kuponów loterii, materiałów wymierzonych przeciwko interesom tego kraju, znaczków pocztowych, wosku, pyłku i miodu, błon filmowych i fotograficznych, które nie są wywołane, radioelektrycznych urządzeń czy obcych walut. Warto również zwrócić uwagę na embargo nałożone przez Rosję na produkty z Unii Europejskiej. Dlatego też zabrania się przesyłania między innymi towarów niebezpiecznych, w tym bakterii, wirusów, amunicji, broni czy sprzętu wojskowego.

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Moskwy