Menu

paczki i przesyłki do Finlandii

Przesyłki do Helsinek, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Helsinek
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Helsinek?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Helsinek skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Helsinek.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Helsinek

Helsinki to stolica i największe miasto Finlandii. To główny ośrodek przemysłu, kultury i administracji w kraju. Chcesz nadać przesyłkę do rodziny, znajomych lub kontrahentów w Helsinkach? Z serwisem GlobKurier.pl to prostsze niż myślisz! Jako doświadczony operator logistyczny realizujący wysyłki do ponad 190 krajów na całym świecie, w tym również do wysyłamy paczki do Finlandii.  Oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wieloma innymi. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi oraz dysponujemy rozbudowaną siecią punktów paczkowych. Decydując się na skorzystanie z naszych usług i wysłanie za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl paczki do Helsinek, oszczędzasz czas i pieniądze!

Paczki i przesyłki do Helsinek stolicy Finlandii

Ile kosztuje paczka do Helsinek?

Opłata za przesyłkę do Helsinek zależy przede wszystkim od parametrów paczki, a także paru innych czynników takich jak: rodzaj transportu (lotniczy lub lądowy), sposób nadania, szybkość doręczenia, dodatkowe opcje (np. ubezpieczenie przesyłki). Każda firma transportowa dokonuje wyceny wedle własnych kryteriów, stąd różnice w cenach u poszczególnych przewoźników. Opcja szybkiej wyceny za pośrednictwem naszej strony pozwoli Ci sprawdzić oferowane przez nas ceny – są ona nawet do 70% niższe niż bezpośrednio u kurierów! Z GlobKurier.pl nadasz tanią przesyłkę do Helsinek z gwarantowanym czasem dostawy wynoszącym średnio 1-7 dni roboczych.

Jak nadać paczkę do Helsinek?

W celu zamówienia kuriera do Helsinek należy wypełnić formularz dostawy zamieszczony na naszej stronie. Określasz miejsce nadania i dostawy, wymiary oraz wagę przesyłki. Następnie wybierasz najkorzystniejszą opcję transportu i finalizujesz transakcję. Paczkę możesz zostawić w jednym z naszych punktów lub poczekać na jej odbiór przez kuriera. Podczas składania zamówienia możesz zdecydować się na różne dodatkowe opcje, jakie Ci zaproponujemy. Jeśli zależy Ci na szybkim doręczeniu paczki do Helsinek wybierz transport lotniczy, który umożliwia dostawę przesyłki nawet w ciągu 1 dnia roboczego! 

Towary zabronione w wysyłce do Finlandii

Przed wysyłką koniecznie zapoznaj się z regulaminem swojego przewoźnika. Znajdziesz tam listę towarów zakazanych przy zagranicznych wysyłkach. W paczkach do Finlandii nie wolno umieszczać m.in. towarów niebezpiecznych (materiałów wybuchowych, cieczy łatwopalnych, gaśnic, zapalniczek, substancji żrących etc.), pieniędzy, leków na receptę, próbek biologicznych, wyrobów jubilerskich i innych przedmiotów wartościowych, dokumentów niejawnych, żywych zwierząt etc. Obowiązują ograniczenia przy wysyłce m.in. wyrobów alkoholowych i z kości słoniowej.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Helsinek