Logo
Menu

kurier polska irlandia - flaga Irlandii

Paczka do Dublina, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Dublina
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Dublina?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Dublina skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Dublina.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Przesyłki kurierskie do Dublina

Dublin to stolica i największe miasto Irlandii. Jest głównym ośrodkiem administracyjnym, kulturalnym, ekonomicznym i przemysłowym kraju, a także popularnym kierunkiem turystycznym. Mieszka tu i pracuje bardzo wielu Polaków, co jest ważną przesłanką przemawiającą za potrzebą wysyłania paczek do Dublina. Jako profesjonalny operator logistyczny serwis GlobKurier.pl oferuje możliwość nadawania tanich przesyłek do Dublinu przy skróconym czasie dostawy wynoszącym średnio 1-4 dni roboczych. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze, ponieważ proponujemy stawki aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników! W jednym miejscu skupiamy kilkadziesiąt sprawdzonych firm transportowych takich jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że nadawanie przesyłek za granicę nigdy nie było tak proste, jak teraz!

Irlandia - kurier z Polski do Irlandii

Koszt przesyłki do Dublina

Koszt przesyłki do Dublina jest wypadkową różnych czynników, w tym: parametrów paczki, rodzaju transportu (wysyłki do Dublina realizujemy transportem lotniczym i lądowym), dodatkowych opcji, sposobu nadania i szybkości doręczenia. Z GlobKurier.pl dostarczysz paczkę w trybie expressowym, szybkim i priorytetowym do większości stolic na świecie już na następny dzień, do godziny 9 i 12! System szybkiej wyceny pozwoli Ci zorientować się w cenach usługi u poszczególnych przewoźników – każdy z nich dokonuje wyceny wedle własnych kryteriów, ale do Ciebie należy decyzja o wyborze najlepszej oferty. 

Uwaga!

Jeśli rejestrujesz się w serwisie GlobKurier.pl jako klient biznesowy, który nadaje duże ilości przesyłek, skontaktuj się z nami w celu wynegocjowania niższych cen!

 

Jak nadać paczkę do Dublina?

Za pośrednictwem GlobKurier.pl kuriera do Dublina zamówisz dosłownie w kilka minut! Musisz jedynie wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Podajesz miejsce nadania przesyłki i jej parametry oraz określasz szybkość doręczenia i sposób nadania. Następnie wybierasz przewoźnika, opłacasz zamówienie i czekasz pod wskazanym adresem na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę! Za pośrednictwem naszej strony będziesz śledzić przesyłkę na poszczególnych etapach procesu logistycznego. Mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Dublina. Oferujemy również wysyłkę paczek w inne rejony Irlandii. 

 

Zakazy przy przesyłkach do Dublina

Przy kompletowaniu zawartości paczki do Dublina należy pamiętać o pewnych ograniczeniach. W przesyłkach do Irlandii nie wolno umieszczać m.in. żywych i martwych zwierząt, roślin i cebulek, mięsa i przetworów mięsnych, siana i słomy, materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym np. broni palnej, amunicji, materiałów wybuchowych), materiałów pornograficznych, dokumentów niejawnych, kosztowności czy produktów spożywczych z krótkim terminem ważności. Przed nadaniem paczki zapoznaj się z regulaminem twojego przewoźnika!

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Dublina