Menu

Paczki i przesyłki do Belgii

Paczka do Brukseli, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Brukseli
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Brukseli?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Brukseli skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Brukseli.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Brukseli

Bruksela to stolica Belgii, kraju leżącego w Europie Zachodniej. Znajdują się tutaj siedziby instytucji Unii Europejskiej, NATO i Euroatomu. Bruksela jest bardzo ważnym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym, a także miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. W mieście tym wielu Polaków ma rodzinę, przyjaciół oraz współpracowników, w związku z czym wysyłanie przesyłek do Brukseli jest usługą cieszącą się dużą popularnością. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl paczkę do Brukseli nadasz bez wychodzenia z domu. Jako profesjonalny operator logistyczny współpracujący z 50 firmami transportowymi zapewniamy sprawną realizację zamówień w ponad 190 krajach na świecie, najlepszą jakość usług i atrakcyjne ceny.

Każdy kto potrzebuje nadać przesyłkę do Brukseli, stolicy Belgii może to zrobić bez wychodzenia z domu!

Ile kosztuje paczka do Brukseli?

Tanie przesyłki do Brukseli z GlobKurier.pl to rozwiązanie dedykowane klientom indywidualnym i komercyjnym. Koszt nadania przesyłki do Brukseli jest uzależniony głównie od parametrów paczki, formy transportu, szybkości doręczenia (standard, priorytet lub ekspres) i opcji dodatkowych. Jeśli chcesz poznać cenę swojej przesyłki do Brukseli, wystarczy skorzystać z możliwości szybkiej wyceny. Przy każdej ofercie znajdziesz cenę brutto, która jest ostateczną opłatą za zamówienie (nie uwzględnia jednak opcji dodatkowych). Przypominamy, że składa się na nią także opłata paliwowa wynosząca 8-20 proc. oraz w przypadku osób prywatnych 23% podatek VAT. Jeśli jesteś klientem biznesowym, które regularnie nadaje duże ilości przesyłek, skontaktuj się z nami w celu wynegocjowania lepszych stawek. Oferujemy ceny niższe nawet o 70% niż bezpośrednio u przewoźników i uwzględniamy m.in. skomplikowane wzory wag wolumetrycznych i przesyłek niestandardowych.

Jak nadać paczkę do Brukseli?

W celu zamówienia kuriera do Brukseli wypełnij elektroniczny formularz dostępny na naszej stronie. Potrzebujemy informacji dotyczących parametrów paczki (szerokość, długość, wysokość, waga i ilość), formy transportu i szybkości doręczenia. Na tej podstawie zaproponujemy wyselekcjonowane dla Ciebie oferty rekomendowanych przewoźników – po wybraniu jednej z nich wystarczy opłacić zamówienie i czekać na kuriera, który zgłosi się pod wskazany adres, aby odebrać paczkę. Przesyłki do Brukseli dostarczamy transportem lądowym lub lotniczym, a na etapie składania zamówienia możesz też ubezpieczyć paczkę lub wybrać inną dodatkową opcję.

Towary zabronione w wysyłce do Brukselii

W przesyłkach do Belgii nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (broni, amunicji, substancji łatwopalnych itp.), leków na receptę, dokumentów niejawnych, wartościowych przedmiotów, szybko psującej się żywności, zwierząt oraz szczątków ludzkich. W regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące zakazów w przesyłkach krajowych i zagranicznych. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Brukseli