Menu

Paczki i przesyłki na Słowację - flaga Słowacji

Paczka do Bratysławy, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Bratysławy
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Bratysławy?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Bratysławy skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Bratysławy.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczki do Bratysławy, stolicy Słowacji

 

Bratysława jest największym miastem i stolicą Słowacji. To jedyna stolica na świecie, która graniczy z dwoma państwami – na południu z Węgrami, a na zachodzie z Austrią. Jest również ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym. Mieszka tam i pracuje wielu Polaków, co niejednokrotnie rodzi potrzebę czy konieczność wysłania paczki do Bratysławy. Wybierając usługi profesjonalnego operatora logistycznego GlobKurier, zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen i dostarczenia Twojej przesyłki na czas. Koniecznie sprawdź ofertę, jaką przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych i biznesowych, i przekonaj się, że nadanie paczki do ponad 190 krajów na świecie jest prostsze, niż Ci się wydaje!

Ile kosztuje paczka do Bratysławy?

To, ile zapłacisz za nadanie przesyłki do Bratysławy, zależy od paru czynników. Kluczowe znaczenie mają wymiary i waga paczki, ale pod uwagę brane są również forma transportu, szybkość dostawy (standardowa, priorytetowa lub ekspresowa) i dodatkowe opcje. Do ceny usługi doliczana jest także opłata paliwowa, która wynosi zwykle od 8 do 20 proc. Z racji na to, że poszczególne formy transportowe pobierają różnej wysokości opłaty za realizację dostawy przesyłki do Bratysławy, polecamy skorzystać z opcji szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie. W ten sposób sprawdzisz, jakie warunki proponuje dany przewoźnik i wybierzesz ofertę, która najbardziej odpowiada Ci pod względem ceny. Tania przesyłka do Bratysławy to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się także w przypadku przesyłek paletowych.

Jak nadać paczkę do Bratysławy?

Chcesz zamówić kuriera do Bratysławy? Wejdź na stronę Globkurier.pl i kliknij „wyceń przesyłkę”. Określ miejsce nadania i dostawy, podaj wymiary i wagę przesyłki, a następnie wybierz najkorzystniejszą opcję transportu. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji przedstawimy listę rekomendowanych kurierów wraz z opisem usługi i ceną (brutto i netto). Przypominamy, że opłata wzrośnie, jeśli wybierzesz jedną z dodatkowych opcji, np. ubezpieczenie przesyłki. Współpracujemy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami takimi jak m.in. DPD, UPS, FedEx, Hellmann, Raben czy DHL, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom ceny niższe nawet o 70% w porównaniu ze stawkami obowiązującymi u przewoźników.

Towary zabronione przy wysyłce do Bratysławy

Kompletując zawartość przesyłki do Bratysławy, pamiętaj o pewnych ograniczeniach z tym związanych. Na Słowację nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (np. broni, amunicji, substancji łatwopalnych i żrących etc.), leków na receptę, substancji psychoaktywnych, dokumentów niejawnych, kosztowności, produktów spożywczych z krótkim terminem ważności, wyrobów tytoniowych i alkoholowych itp. Ponadto zabronione jest wysyłanie na Słowację mięsa i korzeni cykorii. Przed nadaniem paczki należy przeczytać regulamin przewoźnika, gdzie znajduje się lista towarów zakazanych w wysyłce.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bratysławy