Menu

Paczki i przesyłki do Serbii

Paczka do Belgradu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Belgradu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Belgradu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Belgradu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Belgradu.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Belgradu

Belgrad to stolica i największe miasto Serbii, państwa leżącego w Europie Południowej, na Półwyspie Bałkańskim. To również jedno z najstarszych miast europejskich mogące się poszczycić bogatą historią i barwną kulturą. Jest bardzo ciekawym kierunkiem turystycznym oraz chętnie wybieranym miejscem do życia. Przebywa tam wielu Polaków, co często powoduje potrzebę nadania przesyłki do Belgradu. Z serwisem GlobKurier.pl można to zrobić bez wychodzenia z domu. Oferujemy obsługę logistyczną przesyłek do Belgradu, począwszy od kopert aż po palety i przesyłki niestandardowe. Gwarantujemy dostarczenie ich szybko, bezpiecznie i w bardzo atrakcyjnych cenach dzięki współpracy z 50. sprawdzonymi firmami kurierskimi cieszącymi się zaufaniem klientów, w tym z DPD, UPS, FedEx, Hellmann, Raben, DHL i wieloma innymi.

Paczki i przesyłki do Belgradu, stolicy Serbii

Ile kosztuje paczka do Belgradu?

GlobKurier.pl proponuje tanie przesyłki do Belgradu – skorzystaj z naszych usług i zaoszczędź do 70 % stawek obowiązujących bezpośrednio u przewoźników! To, ile zapłacisz za paczkę do Belgradu, zależy m.in. od wielkości, wagi i ilości przesyłek, szybkości dostawy oraz sposobu nadania. Każda z firm transportowych we własnym zakresie dokonuje wyceny przesyłek, w związku z czym opłaty za nadanie tej samej paczki mogą się różnić u poszczególnych przewoźników. Nasza porównywarka cen umożliwi Ci sprawdzenie cen wielu dostawców, dzięki czemu znajdziesz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-5 dni roboczych, jednak może uleć wydłużeniu z powodu kontroli celnej.

Jak nadać paczkę do Belgradu?

Chcesz zamówić kuriera do Belgradu? Z GlobKurier.pl to nic prostszego! Wystarczy wejść na naszą stronę i wycenić przesyłkę. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. Potrzebujemy danych dotyczących paczki oraz sposobu realizacji zlecenia. Możesz też zdecydować się na jedną z dodatkowych usług takich jak np. ubezpieczenie przesyłki. Po podaniu wszystkich niezbędnych informacji zaproponujemy Ci usługi różnych kurierów dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb. Wybierasz najkorzystniejszy wariant transportu dla Twojej przesyłki, opłacasz zamówienie i czekasz na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Cała procedura nadawania paczki z GlobKurier.pl jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu.

Towary zabronione przy wysyłce do Belgradu

Do Belgradu nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych, szczątków ludzkich, zwierząt, dokumentów niejawnych, wartościowych przedmiotów, artykułów spożywczych o krótkim terminie ważności itp. Rośliny, lekarstwa, wyroby alkoholowe i tytoniowe etc. podlegają różnego rodzaju ograniczeniom, np. ilościowym. Przed nadaniem wysyłki do Belgradu należy koniecznie zapoznać się z regulaminem firmy transportowej, gdzie znajduje się lista rzeczy zakazanych przy przesyłkach do Serbii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Belgradu