Menu

paczki i przesyłki do Grecji

Paczka do Aten, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Aten
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Aten?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Aten skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Aten.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Aten, stolicy Grecji

Ateny to stolica Grecji oraz jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy wyróżniający się wspaniałymi zabytkami kultury antycznej. Każdy, kto chce nadać przesyłkę do Aten, teraz może to zrobić w bardzo prosty i bezpieczny sposób. GlobKurier.pl daje możliwość nadania przesyłki bez wychodzenia z domu w systemie „od drzwi do drzwi”. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy również funkcję umożliwiającą szybką wycenę paczki do Aten przed jej nadaniem i zamówieniem kuriera. GlobKurier.pl współpracuje z ponad 50. firmami transportowymi na całym świecie (takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wieloma innymi), co pozwala precyzyjnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Nasze rozwiązania dostępne są dla osób prywatnych i klientów komercyjnych.

Dowiedz się więcej o wysyłce do Grecji: 

Ile kosztuje paczka do Aten?

GlobKurier.pl gwarantuje tanią przesyłkę do Aten! To Ty decydujesz, która firma kurierska dostarczy Twoją przesyłkę do Aten – skorzystaj z naszego systemu szybkiej wyceny i sprawdź oferty poszczególnych przewoźników. Na ostateczną cenę usługi składa się wiele elementów takich jak m.in. parametry paczki, miejsce nadania i odbioru przesyłki, forma transportu czy tryb realizacji usługi (np. standardowy lub szybki).

Jak nadać przesyłkę do Aten?

Dzięki GlobKurier.pl przekonasz się, że nadawanie przesyłek za granicę jeszcze nigdy nie było tak proste! Aby zamówić kuriera do Aten, wykonaj kilka nieskomplikowanych czynności. W pierwszej kolejności określ miejsce nadania i dostawy, wymiary oraz wagę przesyłki. Następnie wybierz najkorzystniejszą opcję transportu dla Twojej przesyłki, a na koniec sfinalizuj transakcję i dokonaj płatności. Paczkę możesz dostarczyć do określonego punktu lub poczekać na kuriera, który odbierze ją bezpośrednio od Ciebie.

Zakazy przy przesyłkach do Aten

Przypominamy, że wysyłka paczki za granicę wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Z tego względu warto zapoznać się z regulaminem firmy kurierskiej, która realizuje transport przesyłki. Należy także nadmienić, że wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane – umieszczenie w nich niedozwolonej zawartości to ryzyko wycofania paczki z transportu. Do Aten oraz do pozostałych miast w Grecji nie wolno wysyłać m.in. broni, narkotyków, substancji niebezpiecznych, wyrobów tytoniowych i alkoholowych oraz żywych zwierząt. Zabroniona jest też wysyłka mięsa, starych i zużytych przedmiotów, pojemników aerozolowych oraz rzeczy niemoralnych i nieprzyzwoitych.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Aten