Logo
Menu

paczki do Turcji, palety do Turcji

Paczki i przesyłki do Ankary - cennik przesyłek kurierskich do Ankary

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Ankary
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Ankary?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Ankary skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Ankary.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Tanie przesyłki do Ankary

Ankara, stolica Turcji, to miasto położone w środkowej części kraju. Po Stambule jest drugim co do wielkości tureckim miastem. Znajduje się w Centralnej Anatolii, która jest ważnym ośrodkiem handlowym i przemysłowym. Jeżeli chcesz nadać przesyłkę do rodziny, znajomych czy kontrahentów w Ankarze, skorzystaj z usług GlobKurier.pl. Jesteśmy profesjonalnym serwisem przesyłek kurierskich zajmującym się obsługą logistyczną dostarczania paczek na arenie krajowej i międzynarodowej. Z nami szybko nadasz przesyłkę do Ankary (dotyczy to również przesyłek paletowych) oraz do innych miejscowości w Turcji. 

Poznaj pełną ofertę na przesyłki do Turcji:

Ile kosztuje paczka do Ankary?

To, ile zapłacisz za paczkę do Ankary, zależy od kilku istotnych czynników. Kluczowe znaczenie w tym kontekście mają parametry przesyłki (rozmiary, waga i ilość), forma transportu, tryb doręczenia przesyłki oraz opcje dodatkowe (np. ubezpieczenie przesyłki). Poza tym przypominamy, że poszczególni przewoźnicy mogą wycenić tę samą przesyłkę w różny sposób – adekwatnie do własnego cennika. W GlobKurier dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były niskie i konkurencyjne. Dzięki współpracy z ponad 50. firmami transportowymi takich jak DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wieloma innymi jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług oraz stawki niższe nawet o 70 proc. niż bezpośrednio u przewoźników. Dokonaj szybkiej wyceny za pośrednictwem naszej strony i sprawdź, jakie ceny oferujemy! GlobKurier.pl to najlepszy sposób na tanią przesyłkę do Ankary!

Jak nadać przesyłkę do Ankary?

W celu zamówienia kuriera do Ankary należy wypełnić formularz dostępny na GlobKurier.pl. Wybierasz kraju nadania i odbioru oraz określasz wymiary przesyłki i ilość nadawanych paczek. Następnie system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów. Wybierasz jednego przewoźnika i przechodzisz do formularza zamówienia, gdzie podajesz zawartości przesyłki i wybierasz opcje dodatkowe. Podczas składania zamówienia musisz też uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz określasz warunki płatności. Na koniec wystarczy sfinalizować transakcję i dokonać płatności. Wszystkie powyższe kroki możesz przejść bez wychodzenia z domu!

Zakazy przy przesyłkach do Ankary

Podczas wysyłki zapoznaj się z regulaminem przewoźnika, gdzie znajdziesz niezbędne informacje dotyczące zakazów przy przesyłkach do Turcji. Zabronione jest wysyłanie m.in. towarów niebezpiecznych (materiałów wybuchowych, cieczy łatwopalnych, gaśnic, zapalniczek, substancji żrących etc.), alkoholu, wyrobów tytoniowych, pieniędzy, leków na receptę, próbek biologicznych, wyrobów jubilerskich i innych przedmiotów wartościowych, dokumentów niejawnych, żywych zwierząt itd. Przypominamy, że wszystkie paczki w obrocie międzynawowym są prześwietlane – w przypadku stwierdzenia w nich przedmiotów zakazanych trzeba się liczyć z konsekwencjami.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Ankary