Cennik przesyłek kurierskich - Paczka w Ruchu

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny

Paczka w Ruchu Dla firm

TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTOCennik z umową
Koperta do 1 kg4,89 złzgłoś się
Paczka MINI tania paczka do 10 kg5,39 złzgłoś się
Tubatania tuba do 10 kg5,59 złzgłoś się
Paczka tania paczka do 20 kg6,39 złzgłoś się
*ceny netto bez opłaty paliwowej
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
POBRANIE
Pobranie COD 14 dni od2,49 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 1,49 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka w ruchu, tania paczka w ruchu, nadaj paczkę w ruchu

Firma RUCH S.A. od lat dostępna na polskim rynku, określana jest jako największy dystrybutor prasy w kraju. Sieć 2000 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju została wykorzystana na usprawnienie przesyłek kurierskich. W dzisiejszych realiach w kioskach Ruch klienci mogą zapłacić rachunki i odebrać paczkę zamówioną online, choćby w drodze na przystanek tramwajowy. Klient może wskazać punkt, do którego powinna zostać doręczona jego przesyłka, do odbioru potrzeby jest numer telefonu i przesłany smsem kod PIN. Wysyłka i odbiór paczek w Ruchu cieszy się coraz większą popularnością głównie ze względu na atrakcyjne warunki cenowe.

 

Możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie punkt spośród 3400 dostępnych na mapie całego kraju. Możesz śledzić swoją Paczkę  w Ruchu i odebrać ją o dowolnej porze w czasie funkcjonowania punktu. Oferta kierowana jest do osób prowadzących sklepy internetowe i sprzedaż na serwisie Allegro, ale też dla klienta indywidualnego. Paczka oczekuje na klienta w punkcie do 5 dni roboczych.

Jak zamówić paczkę w RUCHu?

Aby zamówić paczkę w RUCHu wystarczy, że wpiszesz w szybkiej wycenie wymiary przesyłki, którą chcesz nadać, a następnie z listy dostępnych ofert wybierzesz Paczkę w RUCH-u. Ostatnim krokiem jest przejście do formularza zamówienia i uzupełnienie wszystkich danych oraz wybranie punktu odbioru. Opłać zamówienie i gotowe! Przesyłkę możesz nadać w dowolnym kiosku RUCHu lub punkcie partnerskim.

Nadaj paczkę w RUCHu!

Nadawanie paczki w RUCHu jest szybkie i proste. W naszej ofercie znajdziesz MINI paczkę w RUCHu i standardową paczkę w RUCHu, oraz kopertę i tubę. 

Koperta: 

  • waga do 1 kg

MINI paczka w RUCHu: 

  • waga do 10 kg
  • wymiary do 20/30/50 cm

Tuba: 

  • waga do 10 kg
  • wymiary do 20/30/60 cm

Standardowa paczka w RUCHu: 

  • waga 10-20 kg
  • wymiary do 20/30/50 cm

Punkty odbioru i nadania paczki w RUCHu

Zamówiłeś paczkę w RUCHu i poszukujesz najbliższego punkty, w którym możesz nadać paczkę? A może chcesz sprawdzić, w których punktach można nadać paczkę w RUCHu za pobraniem? Z pomocą przychodzi przygotowana przez nas lista dostępnych punktów sieci RUCH. Kliknij wybrane województwo, aby zobaczyć pełną listę lokalizacyjni w danym regonie. 

Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy

Korzystając GlobKurier.pl, można skorzystać z wielu dogodnych opcji i zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. Nasze rozwiązania są dostosowane do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy prowadzą mniejszą bądź większą firmę. Staramy się wynegocjować u przewoźników jak najniższe ceny na nasze usługi. Dlatego udało nam się przygotować tak atrakcyjną ofertę na usługę paczki w RUCHu. 

Korzystanie z naszego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także pieniędzy – cennik paczki w RUCHu  jest bardzo korzystny. Wystarczy zamówić usługę online, co zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli korzystasz z GlobKurier.pl pierwszy raz, zarejestruj się i skorzystaj z rabatów. Możesz również skontaktować się nami w celu uzyskania materiałów niezbędnych do pakowania przesyłki, w tym również paczki nadawanej w punktach RUCH: kontakt@globkurier.pl.

Paczka w RUCHu to jedna z wielu usług dostępnych na naszej platformie. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz nadać dokumenty, paczki, palety, dłużyce i przesyłki niestandardowe i to nie tylko w obrębie kraju, ale również międzynarodowo. Dzięki tak kompleksowej ofercie możemy zrealizować każdą wysyłkę zgodną z regulaminem firm kurierskich i transportowych. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji, a założenie konta jest całkowicie darmowe.