Menu

Zastanawiasz się, który przewoźnik oferuje najtańsze przesyłki kurierskie lub transportowe?
Skorzystaj z porównywarki kurierów.

 

Kurier DPD, DHL, UPS, InPost, a może firma transportowa? Wyceń przesyłkę i zamów kuriera.
Niezależnie od tego, czy chcesz poznać koszt wysyłki jednej paczki czy całej palety, zachęcamy Cię do skorzystania z szybkiej wyceny.
Szybka czy tania paczka? A może wysyłka palet? Jako broker usług kurierskich oddajemy do Twojej dyspozycji porównywarkę kurierów, która pomoże Ci odnaleźć ofertę, która najlepiej odpowiada na indywidualne zapytanie.
Za jednym kliknięciem otrzymasz wgląd do cennika nawet 50 przewoźników. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią ofertę, aby zamówić kuriera. Swoją przesyłkę zrealizujesz za pomocą GlobKurier.pl w wyjątkowo korzystniej cenie.

Od czego zależy cena przesyłki?
Cena przesyłki zależy od wielu parametrów realizowanego zlecenia: wagi przesyłki, wymiarów paczki czy palety, miejsca dostarczenia, wyboru usług dodatkowych (np. ubezpieczenie przesyłki).
Każdy z naszych przewoźników posiada własny cennik i zróżnicowaną ofertę. Przesyłka tej samej paczki do danego miejsca docelowego może zostać różnie wyceniona przez każdego z przewoźników. Duży wybór usług kurierskich pozwoli Ci zamówić kuriera, który spełni Twoje oczekiwania i zrealizuje nawet najbardziej wymagające zlecenie.
Jeśli nadajesz przesyłki kurierskie regularnie – zarejestruj się w serwisie GlobKurier.pl i korzystaj z rabatów dla zalogowanych. Nadawaj paczki taniej w kraju i za granicę.

Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen kurierów:
50 firm kurierskich za jednym kliknięciem
Zestawienie cen usług kurierskich
Obsługa 5 dni w tygodniu
Stawki niższe nawet o 70%
Najtańsze przesyłki kurierskie

Zastanawiasz się, który przewoźnik oferuje najtańsze przesyłki kurierskie lub transportowe?

Kurier DPD, DHL, UPS, InPost, a może firma transportowa? Wyceń przesyłkę i zamów kuriera. Niezależnie od tego, czy chcesz poznać koszt wysyłki jednej paczki czy całej palety, zachęcamy Cię do skorzystania z szybkiej wyceny. Za jednym kliknięciem otrzymasz wgląd do cennika nawet 50 przewoźników. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen kurierów: 50 firm kurierskich za jednym kliknięciem Zestawienie cen usług kurierskich Obsługa 5 dni w tygodniu Stawki niższe nawet o 70% Najtańsze przesyłki kurierski