Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Polkowice

Zamów kuriera UPS w Polkowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Polkowice

Polkowice zamieszkiwane przez ponad 33 tys. mieszkańców są niewielkim miastem, należącym do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mieszczą się tu bowiem zakłady CCC, Volkswagen Motor Polska, Sitech i Sanden. Kwitnie tu zatem życie gospodarcze. Przekłada się to jednocześnie na wzrost zakupów, dokonywanych drogą online, co z kolei pociąga wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie. Wprawdzie na terenie miasta funkcjonuje spora ilość firm przewozowych. Jednakże do najstarszych i najczęściej wybieranych należy UPS. Wynika to przede wszystkim z faktu, że przewoźnik, w szczególny sposób, zadbał o prosty i szeroki dostęp do swoich usług i wygodę Klientów. Przewoźnik zatroszczył się przede wszystkim o swoją obecność w dużych miastach i całkiem małych miejscowościach. Rozbudował na terenie całego kraju sieć drobnych punktów obsługujących przesyłki, oznaczonych logo UPS Access Point. Są one rozmieszczone w lokalnych sklepach i punktach prowadzących usługi.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Platforma GlobKurier.pl posiada niesamowicie prosty w obsłudze panel do nadawania zleceń, który dosłownie “sam prowadzi za rękę”. Po wejściu na stronę główną wystarczy wprowadzić nazwę kraju nadania i odbioru przesyłki oraz dane związane z paczką. Dotyczą one jej wymiarów oraz wagi. System poprosi także o podanie ilości paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” interfejs wyświetli listę firm kurierskich do wyboru. Wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Jest to moment, w którym należy wybrać przewoźnika UPS i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Całość procesu zamyka opłacenie zlecenia oraz wydrukowanie i naklejenie na paczkę listu przewozowego. Potem pozostaje już tylko oczekiwania na kuriera.

Ponieważ GlobKurier.pl, przed zawarciem umowy o współpracy, z poszczególnymi przewoźnikami, przeprowadza negocjacje cenowe, może zaproponować swoim Klientom stałe, rewelacyjnie niskie ceny za nadania. Niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Kolejną korzyścią jest brak wymogu obowiązkowej rejestracji na platformie i zakładania konta. Co ma oczywiście olbrzymie znaczenie w przypadku osób, które sporadycznie wysyłają przesyłki. Z kolei w przypadku Klientów firmowych, którzy nadają miesięcznie duże ilości przesyłek, rejestracja i założenie bezpłatnego konta na platformie otwierają drzwi do szeregu funkcjonalności “płynących rzeką korzyści”.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Polkowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: