Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Radomsko

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Radomsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Radomsko

Paczkę z Radomska można nadać już za pośrednictwem usługi Kurier ORLEN Paczka. GlobKurier.pl to portal umożliwiający nadawanie paczek bez wychodzenia z domu. Jest to pośrednik pomiędzy klientami a największymi firmami kurierskimi na polskim rynku. Jak nadać paczkę z Radomska? Co należy wiedzieć o nowej usłudze stacji benzynowych ORLEN? Kiedy pojawią się pierwsze automaty paczkowe? W Radomsku zlokalizowanych jest osiem punktów odbioru ORLEN, w których można zarówno nadać, jak i odebrać paczkę. W bliskiej okolicy Radomska zlokalizowanych jest natomiast dodatkowych dziewięć punktów. Wszystkie są obsługiwane poprzez serwis kurierski GlobKurier. ORLEN paczka to komfortowa usługa odbioru i nadawania paczek, która jest dostępna w całej Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 6000 punktów odbioru, do których zaliczają się automaty paczkowe oraz punkty zlokalizowane na stacjach benzynowych. Można korzystać również z odbioru  w wyznaczonych kioskach i sklepikach. Dostawa zamówień odbywa się zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych, jeśli chodzi o automaty paczkowe, to nadejścia przesyłki można się spodziewać już następnego dnia. Po dotarciu do punktu paczka czeka aż 3 dni na odbiór. Dodatkowo po pobraniu aplikacji mobilnej możliwe jest wydłużenie tego okresu o dodatkowy dzień. Usługa ta wyróżnia się przede wszystkim bardzo konkurencyjną ceną na tle innych firm kurierskich. Rosnąca sieć logistyczna sprawia, że z pewnością usługa będzie się rozwijać, ułatwiając zakupy internetowe w całej Polsce. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Korzystając z usługi kurier ORLEN Paczka można zaadresować przesyłkę do jednego z wybranych automatów paczkowych. ORLEN rozwija własną sieć automatów, stając się konkurencją dla liderów rynku w tej branży. 
Aby wycenić paczkę w systemie należy przestrzegać konkretnych kroków:
1). Zapakowanie przesyłki, uwzględniając rodzaj jej zawartości (elementy szklane lub delikatne należy dokładnie zabezpieczyć). 
2). Zebranie dokładnych wymiarów, uwzględniając również wagę przesyłki.
3). Zaadresowanie.

4). Wpisanie w podanym miejscu zebranych wymiarów. 
5). Zdecydowanie się na jedną z opcji wysyłek. Kliknięcie zamów kuriera lub wybranie samodzielnego dostarczenia przesyłki do najbliższego automatu paczkowego. 
6). Wybranie miejsca nadania. 
GlobKurier pozwala na opłacanie przesyłek. Dzięki temu cały proces odbywa się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej. Następnie należy na mapie wskazać konkretny punkt, do którego dostarczy się paczkę. Stacje benzynowe w większości są całodobowe, dlatego można ją dostarczyć pod konkretny adres o dowolnej porze.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Radomsku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: