• globbox

  Globbox Wodzisław Śląski

  Sprawdź ofertę GlobBox w Wodzisławiu Śląskim i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Wodzisław Śląski

  Nadaj przesyłkę w Globbox Wodzisław Śląski i zobacz, co to znaczy tani kurier! Globbox oferuje bezpieczną przesyłkę, szybką obsługę i wysyłkę za granicę w konkurencyjnych cenach.Chcesz wysłać list nie wychodząc z domu? Zamów kuriera na wskazany przez ciebie adres. Tani kurier Wodzisław Śląski – to możliwe. Chcesz dorobić 1 tys. zł do swojego biznesu? Wypełnij formularz i otwórz swój punkt paczkowy Globbox.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  W Wodzisławiu Śląskim znajdują się obecnie dwa punkty Globbox. W obu możesz nadać przesyłkę w Globbox lub zamówić taniego kuriera. Pierwszy punkt kurierski Globbox Wodzisław Śląski znajduję się na ul. 26 Marca 96. Punkt jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 21:00. Możesz zamówić odbiór przesyłki w punkcie. Przy zamówieniach podaj pełny adres punktu: Punkt kurierski GlobBox – Trafika – Wodzisław Śląski26 Marca 96, 44-300 Wodzisław Śląski. Drugi punkt kurierski Globbox Wodzisław Śląski znajduje się na ul. Wincentego Witosa 28. Punkt jest otwarty od poniedziałku do soboty włącznie w godzinach 07:00 – 21:00. Masz trudności ze znalezieniem punktu paczkowego? Drugi punkt paczkowy Globbox Wodzisław Śląski znajduje się w charakterystycznym miejscu naprzeciwko parkingu Kauflanda. Możesz zamówić odbiór przesyłki w punkcie. Przy zamówieniach podaj pełny adres punktu: Punkt kurierski GlobBox – Trafika – Wodzisław ŚląskiWincentego Witosa 28, 44-300 Wodzisław Śląski Daleko? 

  W pobliżu znajduje się również trzeci punkt paczkowy – Globbox Radlin na ul. Józefa Rymera 231 w Radlinie. To mniej niż kwadrans jazdy autem z Wodzisławia Śląskiego. Otwarty jest w dni robocze, od poniedziałku do soboty, w godzinach 9:00 – 21:00.Nadaj przesyłkę w Globbox – jak to zrobić? W Globbox Wodzisław Śląski nadasz przesyłkę w kilku prostych krokach.
  1. Wejdź na oficjalną stronę Globbox i wypełnij formularz.
  2. Spakuj paczkę zgodnie z instrukcją.
  3. Zamów kuriera do domu lub nadaj paczkę w jednym z wymienionych wcześniej punktów. I gotowe! Nie jesteś pewny/pewna, czy wybrałeś/wybrałaś dobry punkt Globbox? Sprawdź listę oddziałów i adresy punktów paczkowych na stronie Globbox.
  Masz problemy z zamówieniem? Śledź paczkę! Sprawdź, gdzie znajduje się tani kurier Globbox z twoją przesyłką. Wystarczy przejść na stronę globbox i wpisać numer przesyłki. Globbox udostępnia opcję pełnego monitoringu paczki. Masz więcej pytań? Napisz maila na adres globbox@globbox.net lub zadzwoń na infolinię pod numer (22) 295 15 75. Pamiętaj, aby przygotować wcześniej numer Twojej paczki.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wodzisławiu Śląskim

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: