• globbox

  Globbox Starachowice

  Sprawdź ofertę GlobBox w Starachowicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Starachowice

  Dlaczego skorzystanie z punktu paczkowego Globbox Starachowice jest takie wygodne? Zamów kuriera i przekonaj się osobiście! Tani kurier Starachowice przyjedzie do twojego domu lub na miejsce wskazane przez ciebie – nie musisz jechać daleko, żeby nadać paczkę.W twojej miejscowości nie ma punktu paczkowego Globbox? Skorzystaj z programu partnerskiego i otwórz swój punkt paczkowy. Wystarczy ci waga, komputer i kawałek przestrzeni twojego lokalu. Średnie minimalne zarobki to nawet 1000 zł miesięcznie! Nadaj przesyłkę w Globbox i odbierz paczki szybko i bez problemu. Najbliższy punkt Globbox Starachowice znajduje się na ul. Józefa Krzosa 6D. Pełny adres punktu: GlobBoxul. Józefa Krzosa 6D,27-200 Starachowice. Możesz skontaktować się z obsługą tego wybranego punktu paczkowego pod numerem telefonu: +48 533 111 014.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Drugi najbliższy punkt Globbox to punkt kurierski GlobBox w Kauflandzie na ul.Metalowców 1 (Skarżysko-Kamienna).Pełen adres punktu, do którego możesz zamówić paczkę: Punkt kurierski GlobBox – Trafika – Skarżysko-Kamienna ul. Metalowców,26-110 Skarżysko-KamiennaPunkt jest otwarty w dni robocze, od poniedziałku do soboty, w godzinach 07:00 – 21:00. Nie jesteś pewny/pewna, czy pod twój adres dojeżdża tani kurier Globbox? Sprawdź na stronie Globbox lub zapytaj obsługę infolinii pod numerem (22) 295 15 75. Możesz skontaktować się z Globbox również pod adresem mailowym globbox@globbox.net. Poniżej znajdziesz szybką instrukcję, jak nadać przesyłkę w Globbox Starachowice. 

  • Wejdź na oficjalną stronę internetową Globbox i wypełnij formularz. W formularzu podaj wymiary przesyłki (koperta/paczka), adres doręczenia i odbioru. 
  • Spakuj przesyłkę, pamiętając aby dobrze zakleić krawędzie przesyłki i nie zasłaniać listu przewozowego.
  • Zamów kuriera z odbiorem z domu lub nadaj przesyłkę w Globbox Starachowice.

  To takie proste! Nie musisz nawet wychodzić z domu! Jeśli nie możesz być w domu w godzinach odbioru paczki przez kuriera możesz upoważnić swojego domownika do przekazania paczki taniemu kurierowi Globbox. Jesteś zainteresowany/a otwarciem punktu paczkowego Globbox w twoim sklepie lub lokalu? Nie czekaj, odwiedź stronę Globbox i wypełnij formularz dla partnerów biznesowych. Dołącz do ponad 5 tysięcy przedsiębiorców oferujących usługi Globbox w swoich lokalach i zarabiaj dodatkowe pieniądze dzięki usługom kurierskim. Miesięczny średni minimalny zarobek z takiego punktu to nawet 1000 zł! Co więcej, inwestycja powinna zwrócić się już w ciągu pierwszych 30 dni. Nie czekaj, skontaktuj się z Globbox!

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Starachowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: