Menu

globbox

Globbox Skarżysko-Kamienna

Sprawdź ofertę GlobBox w Skarżysku-Kamiennej i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Skarżysku-Kamiennej

GlobBox- operator logistyczny, który oferuje szeroki zakres usług kurierskich na najwyższym poziomie, ekspansywnie rozwija działalność w Polsce, docierając już obecnie do mniejszych miast takich jak Skarżysko-Kamienna, a nawet całkiem małych miejscowości.Na czym polega nowoczesność firmy, która wzbudza zaufanie i pozwala pozyskać coraz większą liczbę Klientów? Czym GlobBox się wyróżnia na tle konkurencji?I czy jest to firma godna zaufania?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Na tle szalejącej pandemii, w dobie zakupów internetowych wzrosła rola firm kurierskich i przewozowych. W dużych miastach dostęp do tanich usług kurierskich, wykonywanych w wysokim standardzie, nie stanowi najmniejszego problemu. Odpowiedzią na te pytania jest stosunkowo “młody” w naszym kraju operator logistyczny GlobBox. Firma jest brokerem kurierskim, skupiającym największe firmy przewozowe w kraju. Współpracuje bowiem z ponad 50 przewoźnikami. Może zatem zaproponować swobodny wybór kuriera, bez zbędnego weryfikowania każdej firmy po kolei. Ponadto broker utworzył w Polsce sieć stacjonarnych, drobnych punktów paczkowych, w których można nadawać i odbierać przesyłki w dogodnej porze. Zapewnił również swoim Klientom dostęp do swoich usług drogą elektroniczną i telefoniczną. Dodatkowo jako firm godna zaufania, w sytuacjach “awaryjnych”, dotyczących opóźnień w doręczeniu przesyłek bądź zaginięć paczek, pracownicy GlobBox zapewniają pomoc w obsłudze procedury reklamacyjnej. Mieszkańcy Skarżysko -Kamiennej mają do dyspozycji punkty zlokalizowane między innymi w “Trafice” zlokalizowanej w Kauflandzie na ul. Metalowców 1 i w “Trafice” na ul. Krasińskiego 18.  Nadaj przesyłkę w GlobBox online i zamów kuriera na wskazany adres. Przesyłki w GlobBox można również nadać online, z późniejszym dostarczeniem paczki do punktu lub z zamówieniem kuriera po jej odbiór. 

Samą wycenę rozpoczynamy od podania kraju nadania i odbioru paczki, określenia rodzaju przesyłki i podania dokładnych wymiarów, wagi oraz ilości przesyłek. W kolejnym etapie określamy ich zawartość. Następnie składamy zamówienie, wybierając opcję doręczenia paczki do punktu GlobBox bądź zamawiając kuriera na wskazany adres. W ostatnim kroku należy opłacić usługę. Przy podjęciu decyzji o zamówieniu kuriera, po uregulowaniu płatności otrzymasz drogą online, etykietę informacyjną lub list przewozowy, który jest potwierdzeniem, że kurier otrzymał zlecenie. Wystarczy już tylko wydrukować list przewozowy i nakleić na przygotowaną paczkę. W końcowym etapie pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera. Przesyłkę w GlobBox można nadać również przez telefon. Dzwoniąc na numer:22 295 15 75. Konsultant wypyta o wszystkie szczegóły związane z przesyłką i przyjmie zamówienie, na potwierdzenie czego otrzymasz SMS z numerem zamówienia. Potem wystarczy już tylko dostarczyć przesyłkę do punktu paczkowego. GlobBox jako broker kurierski, który podejmuje współpracę z wieloma przewoźnikami, bardzo starannie dobiera partnerów logistycznych. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami i to po wynegocjowaniu bardzo atrakcyjnych stawek cenowych, które może później zaoferować swoim Klientom. Dlatego możesz mieć pewność, że tani kurier Skarżysko- Kamienna jest zawsze dostępny z GlobBox.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Skarżysku-Kamiennej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: