globbox

Globbox Starogard Gdański

Sprawdź ofertę GlobBox w Starogardzie Gdańskim i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Starogard Gdański

Czy można tanio wysłać przesyłkę ze Starogardu do Niemiec? Teraz już tak! Udaj się do najbliższego punktu paczkowego w Koteże i nadaj paczkę lub zamów kuriera przez stronę internetową Globbox. Za daleko? Skorzystaj z usług Globbox i otwórz punkt paczkowy Globbox Starogardzie Gdańskim.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox oferuje atrakcyjne ceny bez utraty jakości świadczonych usług. To sprawia, ze jest bardzo konkurencyjnym przewoźnikiem na rynku usług kurierskich. W całym kraju znajduje się już ponad 5 tysięcy punktów paczkowych, z których codziennie korzystają setki tysięcy zadowolonych klientów. Też chcesz dołączyć do rodziny Globbox? Może chcesz otworzyć punkt Globbox Starogard Gdański? Wejdź na stronę Globbox  i zarejestruj swój punkt paczkowy. Wystarczy ci zaledwie laptop z wifi, waga i nieco miejsca w twoim lokalu usługowym.
Jakie są korzyści z otwarcia punktu paczkowego Globbox Starogard Gdański?
Potrzebujesz zaledwie miesiąc, aby inwestycja się zwróciła. Dodatkowy zarobek – średnia minimalna prowizja to aż 1000 zł! Szybkie uruchomienie usługi – tylko 7 dni. Punkt paczkowy Globbox Starogard Gdański nie jest jeszcze dostępny – zachęcamy do kontaktu na stronie Globbox osoby zainteresowane otwarciem punktu paczkowego. Najbliższy punkt paczkowy Globbox znajduje się pod adresem:sklep spożywczo-monopolowy ul. Główna,Koteże 2683-200 Starogard GdańskiPunkt otwarty jest od poniedziałku do soboty włącznie w godzinach 05:00 – 02:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00 – 18:00. Koteże znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Starogardu Gdańskiego! 

Jak wygląda nadanie paczki w Globbox? Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od wręczenia przesyłki kurierowi:
1. Wejdź na stronę Globbox i wypełnij formularz nadania
2. Spakuj paczkę
3. Nadaj przesyłkę w Globbox – wybierz punkt paczkowy lub zamów kuriera do domu.
To takie proste!
Możesz śledzić przesyłkę za pomocą numeru przesyłki na stronie Globbox, z pomocą aktywnego monitoringu na stronie.
Chcesz zamówić kuriera Globbox w Starogardzie Gdańskim? Przejdź na stronę Globbox i sprawdź, w jakim miejscu znajduje się najbliższy tani kurier. Zrobisz to za pomocą wyszukiwarki – wystarczy wpisać nazwę miasta lud kod pocztowy.
Nie jesteś pewien, czy wybrałeś/wybrałaś dobry punkt paczkowy? Sprawdź na stronie Globbox lub skontaktuj się z infolinią: numer telefonu (22) 295 15 75.ski.Globbox realizuje usługi w kraju i za granicą. W Polsce firma posiada już ponad 5000 punktów nadawania i wysyłki paczek. To tani kurier, jakiego jeszcze nie było!

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Starogardzie Gdańskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: