Menu

Punkty nadania i odbioru przesyłek - Terminal GlobKurier

W ramach usługi crossborder oferujemy Klientom Międzynarodowy Terminal Globkurier. 

W tym miejscu możesz nadawać skonsolidowane przesyłki międzynarodowe w usłudze transgranicznej. Jako nadawca sam ponosisz koszty dostarczenia przesyłki – opłacając dodatkowo kuriera DHL lub dowożąc przesyłki własnym transportem do terminalu w miejscowości Moszna-Parcela.

 


Punkty nadania i odbioru przesyłek - Terminal GlobKurier

Międzynarodowy Terminal Globkurier jest dedykowany do oferty Globkurier Crossborder. To miejsce nadania skonsolidowanych przesyłek międzynarodowych w usłudze transgranicznej. 

Koszt dostarczenia przesyłek ponosi nadawca opłacając dodatkowo kuriera DHL lub dowożąc przesyłki własnym transportem na poniższy adres.

Międzynarodowy terminal GlobKurier obsługuje wszystkie kraje Unii Europejskiej, korzystając przy tym z wielu narzędzi logistycznych, w celu zapewnienia odpowiedniej szybkości i jakości usług.

Zgorzelec

Adres magazynu do nadawania konsolidacji Zgorzelec

MIASTOGODZINY PRZYJMOWANIA PRZESYŁEKADRES
ZgorzelecPn – Pt: 8:00-16:30Eurohermes Hucał
Bohaterów II A.W.P. 7A
59-900 Zgorzelec

Magazyn RADIAL FULFILMENT POLAND - Terminal Międzynarodowy Globkurier

Krosna-Parcela

Lista punktów odbioru i nadania Krosna-Parcela


MIASTOGODZINY PRZYJMOWANIA PRZESYŁEKADRES
Moszna ParcelaPn – Pt: 6:00-20:00Moszna-Parcela 29
05-840 Brwinów
Budynek C3
Województwo Mazowieckie

Jak nadać przesyłkę Globkurier Crossborder?

Aby skorzystać z usługi GlobKurier Crossborder, wejdź na stronę GlobKurier Cross Border – Globkurier.pl i zapoznaj się z dostępnymi tam informacjami. W przypadku zainteresowania usługą wypełnij formularz dotyczący wyceny transportu międzynarodowego, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. W formularzu uzupełnij między innymi kraje, do których chcesz wysyłać, wszelkie parametry przesyłek oraz ich szacowaną, wysyłaną w miesiącu ilość. Możesz również zaznaczyć preferowaną formę transportu – czy będzie to transport morski, lotniczy czy kolejowy. 

Z magazynu GlobKurier przesyłki są transportowane do centrum dystrybucyjnego i dalej do konkretnych krajów. Na tym etapie rozwożeniem przesyłek zajmują się już lokalne firmy kurierskie, które dostarczają je do finalnego odbiorcy.