• Punkty odbioru przesyłek Poczta Polska

  Sieć punktów odbioru przesyłek kurierskich Poczty Polskiej składa się już z ponad 17 000 lokalizacji! Dzięki temu możesz szybko i wygodnie nadać lub odebrać swoją paczkę – kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia na platformie GlobKurier.pl zaznaczysz odpowiednią opcję.

  Mapa punktów​ odbioru przesyłek - Poczta Polska

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Punkty nadania i odbioru przesyłek Poczta Polska

  WAŻNE: Nadania można robić tylko w urzędach Pocztowych, żadnej paczki nie można nadać np. w sklepie czy stacji bądź agencji.

  Korzystając z usług przewoźnika Poczta Polska na platformie GlobKurier.pl masz dostęp do atrakcyjnych cen i punktów w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb. 

  Punkty odbioru Poczta Polska, czyli Pocztex PUNKT mieszczą się w marketach Biedronka, Carrefour i Lewiatan, sklepach Żabka, ABC, Delikatesy Centrum oraz na stacjach paliw ORLEN i w kioskach RUCHu. Paczkę możesz też nadać lub odebrać w placówce pocztowej Poczty Polskiej oraz obecnych tam automatach paczkowych Pocztex AUTOMAT. Aby nadać paczkę, zaloguj się do Panelu Klienta GlobKurier, a następnie po wpisaniu parametrów przesyłki wyszukaj usługę Poczty Polskiej. Wybierz ofertę, przejdź przez wszystkie kroki formularza zamówienia, opłać zamówienie online, przygotuj etykietę nadania przesyłki, naklej ją na paczkę i udaj się z nią do placówki Pocztowej. 

  Robiąc zakupy w sklepie internetowym, możesz korzystać z bardzo wygodnej formy doręczania przesyłki do punktu odbioru paczek lub automatu paczkowego Poczty Polskiej. Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, dostaniesz sms lub e-mail z informacją, że paczka już na Ciebie czeka. Przez cały czas możesz też śledzić swoją przesyłkę na stronie śledzenia przesyłki Poczta Polska. Wystarczy, że wpiszesz nr zamówienia lub nr listu przewozowego.