Logo
Menu

Punkty nadania i odbioru przesyłek Globbox

globbox

GlobBox to sieć punktów paczkowych, w których możesz w dogodnym dla siebie czasie oraz miejscu nadawać i odbierać paczki krajowe i międzynarodowe. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak klientów indywidualnych. Do dyspozycji masz aż 5500 punktów nadania i odbioru przesyłek zlokalizowanych w całej Polsce.

 

Mapa punktów nadania i​ odbioru przesyłek - Globbox

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Punkty nadania paczek GlobBox

Jeśli chcesz skorzystać z usługi GlobBox i nadać paczkę wejdź na stronę Najtańsza firma i usługi kurierskie – Punkt nadawania paczek – GlobBox. Wybierz dogodny dla siebie punkt nadania oraz opłać zamówienie online. Następnie wydrukuj etykietę nadania (list przewozowy) z adresem odbiorcy, naklej ją na paczkę i z tak przygotowaną przesyłką udaj się do wybranego punktu. W ten sposób możesz nadać zarówno przesyłkę kopertową, jak i paletę, paczkę, jak i dłużycę. Punkty przyjęć GlobBox dostępne w wybranych delikatesach, biurach podróży, bankach, a nawet kinach czy sklepach wędkarskich. W wyborze najbliższego punktu pomoże Ci mapa dostępna powyżej.

Punkty odbioru paczek GlobBox

Jeśli lubisz kupować przez internet, ale nie masz czasu czekać na przybycie kuriera pod adres domowy, z łatwością możesz samodzielnie odebrać swoją przesyłkę w jednym z punktów odbioru paczek GlobBox.  Gdy przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie punktu odbioru, otrzymasz SMS/ wiadomość e-mail, że paczka już na Ciebie czeka. Przesyłkę możesz śledzić także na stronie GlobKurier.pl – śledzenie przesyłki Globbox, podając numer zamówienia lub numer listu przewozowego.