Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Zamów Kuriera - UPS

Co zyskujesz nadając paczkę w UPS przez GlobKurier.pl?

Dzięki GlobKurier.pl możesz zamówić kuriera UPS nawet do 70% taniej niż u samego przewoźnika! Jak to możliwe? Nieustannie negocjujemy nasze stawki u kuriera UPS, aby oferować naszym Klientom coraz niższe ceny – bez żadnych umów i minimalnych wolumenów! Kurier UPS, to jedna z wiodących firm kurierskich na rynku. Kurier UPS jest też jednym z częściej wybieranych kurierów wśród naszych klientów. Duża popularność  kuriera UPS wynika z niskich cen, atrakcyjnej i bogatej oferty produktowej oraz łatwego kontaktu z  kurierami UPS. 

Nie przepłacaj już nigdy więcej za swoje wysyłki – zamów kuriera UPS przez GlobKurier.pl już teraz!

ZAMÓW KURIERA

integracje

Kurier UPS w integracjach modułu GlobKurier.pl

Jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy, możesz skorzystać z naszych bezpłatnych narzędzi do zautomatyzowanego nadawania paczek. Posiadamy ponad dwanaście integracji z różnymi platformami sprzedażowymi – sprawdź szczegóły, dołącz do nas i w prosty sposób oszczędzaj czas i pieniądze!

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Kim jest kurier UPS?

Kurier UPS to firma, która została założona w Stanach Zjednoczonych i obecnie jest firmą globalną dostarczającą ponad 15 milionów paczek dziennie do ponad 6.1 milionów klientów w ponad 220 krajach na całym świecie. Bardzo charakterystycznym elementem firmy UPS jest brązowy kolor ciężarówek i ubioru jej kurierów.

UPS jest firmą globalną o bardzo szerokim zasiegu. W swojej ofercie posiada nie tylko transport drogowy ale również lotniczy i kolejowy, co sprawia, że możliwości kurierskie firmy są praktycznie nieograniczone.

Dlaczego podjęliśmy współpracę z kurierem UPS?

GlobKurier.pl stawia wyłącznie na sprawdzonych i niezawodnych przewoźników. Za pośrednictwem kuriera UPS można przesłać zarówno paczki o małych lub dużych gabarytach, jak i przesyłki paletowe czy dłużycowe. Ponadto kurier UPS umożliwia dwie wygodne opcje doręczenia przesyłek: do godziny 9:30 lub do 12:00. Możesz skorzystać z tych opcji zaznaczając odpowiednie pola w formularzu wyceny. Zamów kuriera UPS klikając tutaj.
 

Przesyłki kurierskie na najwyższym poziomie - Globkurier

Na stronie GlobKurier.pl, kuriera UPS  zamówisz za pomocą kilku kliknięć myszki. Sprawdź jakie to proste, na naszej stronie znajdziesz ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb.  

 
Jak rozpocząć?

Oferta Indywidualna

Załóż darmowe konto i otrzymuj atrakcyjne rabaty
widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nadaj jednorazową przesyłkę.


WYCEŃ PACZKĘ

Oferta Biznesowa

Odbierz specjalne rabaty dedykowane wyłącznie
Klientom Biznesowym.


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Wysyłasz dużo paczek? Napisz do nas, a przygotujemy
dla Ciebie indywidualną wycenę!


OFERTA DLA FIRM

Nadaj jednorazową przesyłkę.


WYCEŃ PACZKĘ

Ogólny cennik wysyłek dostępny jest pod linkiem:


Jeżeli chcesz wysyłać paczki tym kurierem możesz dokonać szybkiej wyceny na naszej stronie
lub wysłać maila na adres: oferta-ups@globkurier.pl.

Jeżeli masz pytania dotyczące tego kuriera, napisz: opiekun-ups@globkurier.pl.
Z chęcią pomożemy.

na s
‹ wróć