Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Szybka paczka

Kim jesteśmy?

GlobKurier.pl jest profesjonalnym operatorem logistycznym, który proponuje swoim klientom nadawanie przesyłek kurierskich listownych, paletowych, wielkogabarytowych, paczek oraz dłużyc. Obsługę nadań prowadzimy we współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak UPS, DHL czy DPD, co daje gwarancję ekspresowej i przede wszystkim bezpiecznej dostawy do adresata. 

O szybkiej paczce - dostawa do 9:30 lub 12:00

Naszym użytkownikom umożliwiamy również nadanie szybkiej paczki, czyli przesyłki z gwarantowaną dostawą do godziny 9.30 lub 12 dnia następnego, na terenie największych miast całego kraju w atrakcyjnej cenie. Warunkiem ekspresowej dostawy jest opłacenie oraz zaksięgowanie opłaty do końca dnia poprzedzającego dostarczenie. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje nadanie dotrze do adresata w wybranym przez Ciebie dniu, koniecznie skorzystaj z szybkiej paczki. Dodatkowo naszym użytkownikom dajemy możliwość wysłania i dostarczenia przesyłki tego samego dnia (tak zwane doręczenie SameDay), ale usługa ta funkcjonuje najlepiej na terenie dużych aglomeracji. 

Sprawdź, gdzie możesz wysłać szybką paczkę z gwarantowanym doręczeniem do godziny 9.30 lub 12.00 następnego dnia na terenie kraju link

Jak wysłać szybką paczkę?

 

  1. Wyceń swoją przesyłkę za pomocą naszej szybkiej porównywarki usług.
  2. Teraz wybierz opcję wysyłki:
  3. Przygotuj swoją przesyłkę do wysłania
  4. Przekaż przesyłkę kurierowi
  5. Śledź przesyłkę on-line

 szybka paczka

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAMÓW KURIERA

‹ wróć