Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Szybka paczka

Kim jesteśmy?

GlobKurier.pl jest profesjonalnym operatorem logistycznym, który proponuje swoim klientom nadawanie przesyłek kurierskich listownych, paletowych, wielkogabarytowych, paczek oraz dłużyc. Obsługę nadań prowadzimy we współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak UPS, DHL czy DPD, co daje gwarancję ekspresowej i przede wszystkim bezpiecznej dostawy do adresata. 

O szybkiej paczce - dostawa do 9:30 lub 12:00

Naszym użytkownikom umożliwiamy również nadanie szybkiej paczki, czyli przesyłki z gwarantowaną dostawą do godziny 9.30 lub 12 dnia następnego, na terenie największych miast całego kraju w atrakcyjnej cenie. Warunkiem ekspresowej dostawy jest opłacenie oraz zaksięgowanie opłaty do końca dnia poprzedzającego dostarczenie. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje nadanie dotrze do adresata w wybranym przez Ciebie dniu, koniecznie skorzystaj z szybkiej paczki. Dodatkowo naszym użytkownikom dajemy możliwość wysłania i dostarczenia przesyłki tego samego dnia (tak zwane doręczenie SameDay), ale usługa ta funkcjonuje najlepiej na terenie dużych aglomeracji. 

Sprawdź, gdzie możesz wysłać szybką paczkę z gwarantowanym doręczeniem do godziny 9.30 lub 12.00 następnego dnia na terenie kraju:
https://www.globkurier.pl/przesylki-info/doreczenia-terminowe.html

Jak wysłać szybką paczkę?

 

  1. Wyceń swoją przesyłkę za pomocą naszej szybkiej porównywarki usług.
  2. Teraz wybierz opcję wysyłki:
  3. Przygotuj swoją przesyłkę do wysłania
  4. Przekaż przesyłkę kurierowi
  5. Śledź przesyłkę on-line

 szybka paczka

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAMÓW KURIERA

‹ wróć