Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Kurier UPS - przesyłki, usługi

Firma kurierska UPS - przesyłki i usługi

 

Jednym z naszych stałych i zaufanych partnerów logistycznych jest firma kurierska UPS. Założona w Seattle w 1907 roku, posiada blisko 1800 ośrodków operacyjnych, wykwalifikowaną kadrę pracowników, ogromne doświadczenie w branży i stale powiększające się grono zadowolonych Klientów. 
 

Czym wyróżnia się kurier UPS? 

Kurier UPS jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw, specjalizujących się w zakresie dostarczania przesyłek i jednym z głównych dostawców usług transportowych i logistycznych. Profesjonalna, rzetelna i bezpieczna – to tylko niektóre synonimy, które określają firmę UPS.
 

Jak zamówić kuriera UPS przez Globkurier?

Jeśli potrzebujesz nadać przesyłkę i szukasz zaufanego kuriera – UPS to sprawdzony adres. Zamów kuriera w naszym serwisie i skorzystaj z usług UPS kurier. Z nimi nadawanie przesyłek kurierskich jeszcze nigdy nie było tak proste. Szybkość dostarczenia przesyłek, sprawdzeni kurierzy i atrakcyjne ceny to znaki rozpoznawcze UPS.

Większości z Państwa, firma jest doskonale znana – czas skorzystać z rozwiązań, które kurier UPS z powodzeniem stosuje i  bezustannie udoskonala.

Proponujemy Ci jakość doręczenia przesyłki, której gwarantem jest kurier UPS oraz najniższe stawki na rynku, których nie znajdziesz w standardowej ofercie. Jesteśmy wieloletnim i działającym na szeroką skalę partnerem UPS, dlatego możemy zaproponować naszym Klientom ofertę, która pozwoli Ci na skorzystanie z najtańszej usługi – UPS kurier.

Wysyłasz przesyłki okazjonalnie, a może prowadzisz sklep i wysyłasz duże ilości paczek? Jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które uproszą proces wysyłki do minimum – zamów odbiór przesyłki na naszej stronie, resztę zrobi za ciebie kurier UPS. Twój czas jest dla nas ważny, pozwól sobie pomóc. Zostawiasz swoją przesyłkę w pewnych rękach – kurier UPS to kilkadziesiąt lat niesłabnącego zaufania i miliony doręczeń dziennie na całym świecie. 

 kurier UPS
kurier UPS

‹ wróć