Logo
Menu

Opinie Zim Integrated Shipping Services

Korzystałeś z usług firmy Zim Integrated Shipping Services ? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Zim Integrated Shipping Services

Logo
0
Ocena na podstawie 10 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 10 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Pomimo wielu perturbacji, globalny handel ma się dobrze. Podobnie jak mocno zapracowane firmy transportowe, oferujące m.in. fracht morski, czyli jeden z najekonomiczniejszych sposobów transportu towarów między krajami czy kontynentami. W tej branży liczą się tylko duzi gracze, z długoletnim doświadczeniem. Poznaj opinie o Zim Integrated Shipping Services albo samemu podziel się zdaniem o tym przewoźniku.

Przewoźnik Zim Integrated Shipping Services opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Zim Integrated Shipping Services

Zim Integrated Shipping Services, w skrócie ZIM, to Izraelska międzynarodowa firma żeglugowa, która jest jednym z 20 największych przewoźników na świecie. Powstała w 1945 roku, a od 2021 jest notowana na nowojorskiej giełdzie. Pod nazwą Zim Israel Navigation działała w latach 1948-2004.

Jak ocenić przewoźnika Zim Integrated Shipping Services i wystawić opinie?

Miałeś okazję do współpracy z przewoźnikiem Zim Integrated Shipping Services? Może zechcesz podzielić się swoim zdaniem, które dotrze do innych zainteresowanych tą firmą osób? Wystawienie oceny zajmie ci dosłownie chwilę, chyba że masz o czym pisać.

Formularz oceny przewoźnika zawiera rozwijaną listę z nazwami firm, do tego pole do napisania indywidualnego komentarza, zawierającego uwagi, spostrzeżenia i twoje zdanie, a także gwiazdkowy system oceny wybranych parametrów. Mowa tutaj o:

  • Szybkości transportu towaru
  • Kosztu całej usługi
  • Polecenia usług tego przewoźnika

Oferta Zim Integrated Shipping Services

Firma oferuje globalne usługi transportu frachtem morskim, dla wszystkich rodzajów ładunków. Usługi transportu kontenerowego (także z kontenerami chłodniczymi), transport ponadgabarytowy,  ładunków niebezpiecznych, masowych czy specjalistycznych. Flota składająca się z kilkudziesięciu jednostek odwiedza ponad 180 portów na całym świecie i obsługuje przeszło 70 stałych połączeń na popularnych szlakach handlowych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Wiesz czym charakteryzuje się serwis GlobKurier.pl? Swoją nowoczesną i skuteczną wyszukiwarką najtańszych ofert kurierskich na rynku, zawierającą usługi przeszło 50 krajowych i międzynarodowych przewoźników. Wystarczy wpisać wagę i wymiary nadawanej przesyłki, by poznać dostępne oferty.

Wyszukiwarka przedstawi nam w formie listy wszystkie dostępne opcje wysyłki, zawierające nazwę przewoźnika, cenę oraz podstawowe informacje o usłudze. Po wyborze najkorzystniejszej dla nas oferty zostaniemy przekierowani do formularza zamówienia. To tam określimy nadawcę i odbiorcę, sposób wysyłki (zależy od wybranego przewoźnika) czy dokonamy płatności za usługę. Po drodze będziemy mogli też skorzystać z dodatkowych płatnych opcji. Całość zamówienia powinna zająć maksymalnie kwadrans.