• Opinie Zeleris

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Zeleris? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Zeleris

  Logo
  3.5
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.5
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Opinie są dzisiaj jednym z wyznaczników przez które decydujemy się na skorzystanie z usług. Zeleris proponuje usługi w branży transportowej i możesz go ocenić klikając w poniższy przycisk. Sprawdź również jakie doświadczenia z firmą mieli inni jego Klienci.

  Przewoźnik Zeleris opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Zeleris

  Zeleris to firma zajmująca się przede wszystkim dystrybucją i transportem. Zeleris działa w 220 krajach. Firma powstała w 1999 roku w Madrycie i początkowo nazywała się Aeris. W swoich usługach transportowych oferują dostawę na terenie kraju oraz przewóz międzynarodowy. Transport krajowy obejmuje kilka rodzajów przesyłek z możliwością dostawy przed godziną 10 lub 14, dostawę następnego dnia, w uzgodnionym terminie lub w sobotę. W przypadku oferty międzynarodowej firma obsługłuje transport lotniczy, drogowy, morski i łączony.

  Jak ocenić przewoźnika Zeleris i wystawić opinie?

  Korzystałeś z usług firmy Zeleris i chcesz podzielić się swoją opinią na temat jakości ich usług. Skorzystaj z formularza oceny na naszej stronie rankingu kurierów. Opinia ocenia trzy ważne kryteria, takie jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Każde z kryteriów możesz ocenić na podstawie skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5 gwiazdek. Poniżesz znajdziesz również okno z polem testowym. Koniecznie przekaż własny komentarz, gdzie możesz opisać czego dokładnie dotyczyła Twoja usługa i co myślisz o jakości jej wykonania. Pamiętaj, że aby dokonać oceny przewoźnika nie musisz być Klientem GlobKurier.pl.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Jeśli szukasz kuriera w najlepszej cenie skorzystaj z wyszukiwarki ofert na GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej, gdzie uzupełniasz podstawowe dane jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Aby przejść do ofert przewoźników kliknij przycisk „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić Ci ofertę przewoźników w różnym zakresie cenowym. Wybierz jednego z nich i przejdź dalej. W tym momencie poprosimy Cię o uzupełnienie danych dotyczących odbiorcy i nadawcy. Ostatnim etapem kończącym proces zamówienia jest opłata za przesyłkę i czekanie na kuriera.