Menu

Opinie Yusen Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Yusen Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Yusen Logistics

Logo
1
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wyraź opinię na temat usług firm transportowych na stronie ranking kurierów. Jedną z nich jest Yusen Logistics. Jeśli miałeś okazję korzystać z usług transportowych tego przewoźnika uzupełnij formularz szybkiej oceny, dzięki czemu możesz pomóc innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik Yusen Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Yusen Logistics

Yusen Logistics jest pojedynczą firmą założoną w Holandii. W Polsce działa od 2001 roku i obecnie zatrudnia ponad 300 osób. W Polsce znajdziesz ją w 6 lokalizacjach, w tym w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Tychach, Gdyni i Krakowie. Firmie w 2020 roku udało się uzyskać przychód w wysokości 472 688 542 zł.

Jak ocenić przewoźnika Yusen Logistics i wystawić opinie?

Wybierz ranking kurierów i zostaw swoją opinię na temat przewoźnika Yusen Logistics. W formularzu dostępnym na stornie znajdziesz trzy główne kryteria, które możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najgorszą oceną jest 1. Kryteria w formularzu dotyczą takich wytycznych jakości jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Po ocenieniu wszystkich kryteriów dodaj komentarz w polu tekstowym. Możesz tam opisać czego dokładnie dotyczyła usługa i czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione. Po uzupełnieniu wszystkich pół zatwierdź swoją opinię poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.

Oferta Yusen Logistics

Firma Yusen Logitics proponuje rozwiązania w usługach spedycji lotniczej, morskiej czy logistyki kontraktowej. Swój serwis sprawnie realizuje w takich sektorach rynku jak motoryzacja, lotnictwo, handel detaliczny, medycyna, technologia i logistyka żywności. Firma wyszczególniła również usługi lokalne jak transport i spedycja drogowa organizując wysyłki regularne czy ponadgabarytowe.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybka wycena dostępna na stornie głównej GlobKurier.pl pozwala zamówić przesyłkę w znacznie korzystniejszej cenie niż na stronie samego przewoźnika. W formularzu do wycena należy podać wymiary, wagę i ilość przesyłek, a także kraj skąd i dokąd będzie realizowana dostawa. Po uzupełnieniu danych kliknij „Wyceń przesyłkę” i sprawdź jakie ceny proponują popularni dostawy. Następnym krokiem jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim elementem procesu wyceny jest opłacenie przesyłki.