Logo
Menu

Opinie Yang Ming Group

Korzystałeś z usług firmy Yang Ming Group? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Yang Ming Group

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Oczekiwania co do transportu towaru dotyczą nie tylko ceny usługi, ale i jej szybkości oraz spranego działania przewoźnika. Dotyczy to zarówno transportu lądowego paczek i palet, jak i frachtu morskiego pełnego kontenerów. To ostatnie jest szczególnie domeną azjatyckiej firmy Yang Ming Group. Znasz tego przewoźnika? Podziel się z nami opinią lub sprawdź, co inny o niej sądzą.

Przewoźnik Yang Ming Group opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Yang Ming Group

Yang Ming Marine Transport Corporation została założona w 1972 roku. Firma zajmuje się globalnym i zaawansowanym transportem morskim, skupiając się na świadczeniu usług o wysokiej jakości. W spółce wszyscy działają według podstawowych wartości – „Pracy zespołowej, innowacji, uczciwości i pragmatyzmu”. Obecnie Yang Ming może pochwalić się flotą składającą się z 95 statków o pojemności operacyjnej 7,837 mln DWT / 690 tys. TEUS, z czego większość to kontenerowce.

Jak ocenić przewoźnikaYang Ming Group i wystawić opinie?

Jeżeli jesteś jedną z osób, która miała przyjemność współpracować z firmą Yang Ming Group, podziel się z nami swoją opinią. Wystawienie zdania o tym międzynarodowym przewoźniku zajmie dosłownie chwilę.

Wypełnij formularz oceny, wybierając przewoźnika z rozwijanej listy, napisz swój komentarz, gdzie opiszesz swoje uwagi i spostrzeżenia, a na końcu dokonaj oceny w systemie gwiazdkowym aspektów dotyczących szybkości transportu, jego kosztów oraz możliwości polecenia tego przewoźnika innym.

Oferta Yang Ming Group

Firma oferuje wysokiej jakości usługi transportu kontenerowego dla klientów z Azji, Europy, Ameryki i Australii. W ofercie jest także transport masowy, np. przewozy rudy żelaza, węgla czy zboża, posiada też własne terminale, wykorzystywane jako huby przeładunkowe, a także świadczy usługi z zakresu logistyki (w tym zarządzanie łańcuchem dostaw i kompleksowe rozwiązania logistyczne).

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl jest ogólnopolskim serwisem, oferującym nie tylko przegląd frachtów morskich, ale bazującym na innowacyjnej wyszukiwarce usług kurierskich zawierającej oferty przeszło 50 krajowych i międzynarodowych przewoźników. Jeżeli szukasz taniej przesyłki, to znalazłeś odpowiedni adres.

Wyceń przesyłkę na stronie głównej serwisu, podając wagę oraz wymiary swojej paczki. Zobaczysz kompletną listę dostępnych usług kurierskich wraz z ceną, nazwą przewoźnika czy najważniejszymi informacjami o samej usłudze.

Wybierając jedną z nich, zostaniesz przekierowany do formularza zamówienia, gdzie nie tylko wprowadzisz dane nadawcy i odbiorcy, ale skorzystasz z dodatkowych opcji przy wysyłce oraz dokonasz płatności online za usługę. Wszystko to zajmie mniej niż kwadrans.