• Opinie XPO TRANSPORT SOLUTIONS

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy XPO TRANSPORT SOLUTIONS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  XPO TRANSPORT SOLUTIONS

  Logo
  1
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  1
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Szukasz opinii na temat XPO TRANSPORT SOLUTION  i chciałabyś się dowiedzieć jak wypada ta firma na tle pozostałych przewoźników? Sprawdź jakie ma opinie i zyskaj pewność, że jest to odpowiedni wybór dla Twoich usług. Korzystałeś kiedyś z tego przewoźnika? Wystaw ocenę klikając w poniższy przycisk.

  Przewoźnik XPO TRANSPORT SOLUTIONS opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku XPO TRANSPORT SOLUTIONS

  XPO TRANSPORT SOLUTION to pojedyncza firma z Francji, która została założona w 2001 roku. W Polsce pod jej skrzydłami zatrudnionych jest ponad 300 osób. Prezesem Zarządu jest Jarosław Bartczak. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 283 839 152 zł.

  Jak ocenić przewoźnika XPO TRANSPORT SOLUTIONS i wystawić opinie?

  Wystawienie opinii jeszcze nigdy nie było takie proste. Na naszej stronie ranking kurierów możesz łatwo ocenić przewoźnika według trzech głównych kategorii. Wyznacznikami są tutaj:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe wytyczne jakości możesz ocenić w systemie od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Po ocenieniu tych kryteriów opisz dlaczego wystawiłeś takie oceny w polu tekstowym poniżej. Tam też dodaj jakiej usługi ona dotyczy i dlaczego jesteś zadowolony lub nie. Uzupełnienie formularza zajmuje chwilę, a przyda się każdemu kolejnemu Klientowi, który będzie chciał skorzystać z usług XPO TRANSPORT SOLUTION.

  Oferta XPO TRANSPORT SOLUTIONS

  XPO TRANSPORT SOLUTION oferuje rozwiązania transportowe podzielone na ładunek całopojazdowy i częściowy. W swoich usługach ma również oferty transportu zarządzanego czy globalnej spedycji. Ładunek całopojazdowy ogranicza się do Europy, w tym szczególnie do Europy Środkowej, Fancji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. XPO TRANSPORT SOLUTION zapewnia również dostawę ciężkich towarów do domu, co może być przydatne w branży e-commerce.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl to platforma gdzie z łatwością wycenisz swoją przesyłkę. Wejdź na stronę główną gdzie znajdziesz formularz do szybkiej wyceny. Podaj wymiary, wagę i ilość przesyłek. System automatycznie wygeneruje najlepsze oferty popularnych przewoźników w kilka sekund. Wybierz opcję dopasowaną do Twojego budżetu i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych zarówno nadawcy, jak i odbiorcy przesyłki. Ostatnim etapem zamykającym proces wyceny jest opłacenie przesyłki.