• Opinie World Bridge International

  Korzystałeś z usług firmy World Bridge International? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  World Bridge International

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Fracht morski jest jednym z najtańszych i najwygodniejszych rozwiązań, związanych z międzynarodowym transportem towarów w dużych ilościach. Dlatego miliony kontenerów na tysiącach statków, poruszają się po wodach ziemi na zlecenie różnych przewoźników, m.in. World Bridge International. Znasz tę firmę? Miałeś styczność z jej usługami? Podziel się swoją opinią z nami lub sprawdź, co o niej sądzą inni!

  Przewoźnik World Bridge International opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku World Bridge International

  World Bridge International to firma z branży logistycznej, należąca do World Bridge Group, ogromnej kambodżańska korporacji, w skład której wchodzą spółki z branży logistyczne, finansowej, nieruchomości, opieki zdrowotnej, mediów czy produkcji żywności.

  Jak ocenić przewoźnika World Bridge International i wystawić opinie?

  Chciałbyś ocenić firmę World Bridge International, w tym m.in. ich usługi frachtu morskiego? Jesteś w odpowiednim miejscu, gdzie nie tylko podzielisz się swoją opinią, ale i sprawdzisz zdanie innych. Przejdź do formularza oceny i wybierz z listy odpowiedniego przewoźnika, a następnie dokonaj oceny w systemie gwiazdkowym, takich elementów jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Na końcu formularza znajdziesz też pole do napisania indywidualnego komentarza, w którym zwrócisz uwagę na kluczowe dla ciebie kwestie odnośnie World Bridge International.

  Oferta World Bridge International

  World Bridge International świadczy szeroko rozumiane usługi transportu towarów drogą morską, lądową oraz lotniczą. Oprócz klasycznych ładunków towarowych oferuje możliwości bezpiecznego tranzytu gotówki, ładunków chłodniczych czy odprawy celnej.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Przewoźnicy obsługujący fracht morski to tylko część opcji serwisu GlobKurier.pl. Jego główną  domeną jest popularna darmowa porównywarka ofert kurierskich dla przesyłek krajowych i międzynarodowych. Do wyboru jest nawet kilkadziesiąt opcji wysyłki. Jak można z niej skorzystać?

  Potrzebujemy wymiarów oraz wagi naszej przesyłki, które musimy wprowadzić na stronie głównej serwisu GlobKurier.pl i kliknąć przycisk „Wyceń przesyłkę”. Po chwili otrzymamy obszerną listę dostępnych ofert, z nazwą usługi, logo przewoźnika, ceną oraz najważniejszymi informacjami o usłudze.

  Wybór interesującej opcji przeniesie nas do formularza zamówienia usługi z GlobKurier.pl. W mniej niż kwadrans uzupełnimy dane nadawcy, odbiorcy, szczegóły przesyłki oraz zaznaczymy dodatkowe opcje czy dokonamy płatności.