Menu

Opinie VGL Group

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy VGL Group? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

VGL Group

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Niezależnie czy wysyłasz paczki regularnie, czy okazyjnie warto podzielić się opinią na temat przewoźnika u którego zamówiłeś usługę. Sprawdź czy VGL Group może pochwali się dobrymi recenzjami, czy może też negatywnymi. Jeśli korzystałeś z dowolnej usługi transportowej tej firmy podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Przewoźnik VGL Group opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku VGL Group

Grupa VGL jest grupą firm, których pochodzenia kapitału znajduje się w Polsce i Luksemburgu, z czego udziały w Polsce wynoszą 60%. Firma otworzyła się w 2000 roku i jest obecnie zarządzana przez Prezesa Zarządu Sebastiana Sołtysa. Liczą osób zatrudnionych w Polsce wynosi ponad 700 pracowników zatrudnionych w trzydziestu oddziałach w Polsce. Firmie udało się osiągnąć przychód w wysokości 683 047 884 zł za rok 2020.

Jak ocenić przewoźnika VGL Group i wystawić opinie?

Jeśli korzystałeś w przeszłości z usług przewoźnika VGL Group i chciałabyś podzielić się swoim doświadczeniem skorzystać z formularz oceny na ranking kurierów. Każdy przewoźnik oceniany jest w trzech głównych kategoriach podzielonych na:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Uzupełniając te trzy kryteria w skali od 1 do 5 możesz pomóc innym użytkownikom w podjęciu decyzji o wyborze swojego następnego przewoźnika. Poniżej trzech głównych kategorii znajdziesz pole tekstowe w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła twoja usługa, podając takie szczegóły jak jaką drogą była wysłana przesyłka i czy była to usługa krajowa czy międzynarodowa.

Oferta VGL Group

W ofercie Grupy VGL znajdziesz spedycję morską, lotniczą, kolejową i drogową. Swoje usługi firma rozszerzyła do oferty agencji celnej, logistyki kontraktowej czy transportu ponadgabarytowego. W przypadku towarów ciężkich i ponadgabarytowych firm zapewnia odpowiednie przygotowanie ładunku, transport zgodnie z obowiązującymi standardami oraz ich rozładunek w bazie połączeń liniowych czy okazjonalnych. Szeroki wachlarz usług zapewnia kompleksową ofertę dopasowaną do wielu obszarów biznesu.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz sprawdzonego przewoźnika w najlepszej cenie sprawdź szybką wycenę dostępną na GlobKurier.pl. Jest to system porównujący oferty wielu przewoźników, z których to Ty wybierasz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. W formularzy wyceny należy określić wymiary przesyłki i jej wagę, a następnie kliknąć „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje chwilę, aby przedstawić Ci najlepsze oferty cenowe światowych przewoźników. Po wyborze jednego z nich pozostaje jedynie uzupełnienie danych adresata i nadawcy oraz ewentualnie wybranie usług dodatkowych. Ostatnim krokiem wyceny jest opłacenie przesyłki.