Menu

Opinie Vesta Polska

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Vesta Polska? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Vesta Polska

Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Często wysyłasz przesyłki i szukasz dla siebie najlepszego rozwiązania? Sprawdź jakie oceny ma firma transportowa Vesta Polska, czy Klienci spotkali się z problemami, czy może cały proces dostawy został przeprowadzony bez większych trudności. W przypadku własnego doświadczenia z firmą Vesta Polska zachęcamy do oddania opinii, która pomoże innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik Vesta Polska opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Vesta Polska

Vesta Polska jest pojedynczą firmą z kapitałem pochodzenia polskiego i rosyjskiego. Polski udział kapitału jest na poziomu 13%. Firma powstała 2008 roku. Prezesem Zarządu jest Witalij Rudnicki. W Polsce zatrudnionych jest blisko 200 osób. W 2020 roku przychód firmy wyniósł 121 798 804 zł.

Jak ocenić przewoźnika Vesta Polska i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić za pośrednictwem naszej strony jest Vesta Polska. Skorzystałeś w przeszłości z usług tego przewoźnika i chciałabym wyrazić swoją opinię na temat ich jakości? Skorzystaj z prostego formularza, w którym ocenisz trzy podstawowe kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Koniecznie dodaj komentarz w polu tekstowym zamieszczonym pod kryteriami. Jest to miejsce w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, czy pojawiły się jakieś problemy czy wszystko przebiegało tak, jak powinno.

Oferta Vesta Polska

Vesta Polska oferuje szeroką gamę usług w zakresie TSL. Rozwiązania, które proponuje Vesta Polska to przede wszystkim magazynowanie, transport drogowy, transport drobnicowy, multimodalny, co-packing, ładunki ponadgabarytowe, odprawę celną, transport kolejowy, lotniczy i morski oraz ogólny transport międzynarodowy.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz najlepszej oferty transportowej zarówno jako klient indywidualny, lub klient firmowy wybierz formularz szybkiej wyceny na stronie GlobKurier.pl. Jego prosta forma i intuicyjny panel przedstawia oferty wielu różnych przewoźników w najlepszych cenach. W formularzu należy podać wagę i wymiary paczki, po czym wybrać przewoźnika klikając na kafelek z wyceną. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór płatności. Cały proces jest szybki i wygodny oraz pozwala dopasować najlepsze oferty pod własne wymagania.