Menu

Opinie UTI WORLDWIDE

Korzystałeś z usług firmy UTI WORLDWIDE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

UTI WORLDWIDE

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Poszukiwania odpowiedniego dla swoich wymagań przewoźnika morskiego może być niezwykle trudne, szczególnie dla osób nieobeznanych z dziedziną transportu. UTI WORLDWIDE jest jedną z firm oferujących swoje usługi właśnie w tej dziedzinie. Chcąc wyciągnąć pomocną dłoń do osób, które nigdy nie korzystały z usług przewoźników morskich stworzyliśmy ranking. Dzięki niemu możesz ocenić oraz skomentować przewoźnika i jego usługi, a także sprawdzić jaką ocenę posiada dany przewoźnik. Za pomocą rankingu dowiesz się więcej na temat tego, czy reszta klientów zlecających transport przewoźnikowi była zadowolona z jego oferty i wykonania zleconego transportu.

Przewoźnik UTI WORLDWIDE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku UTI WORLDWIDE

Firma została założona w 1926 roku. Aktualnie siedziba główna firmy znajduje się w Danii w mieście Hedehusene. Przewoźnik należy do grupy DSV do której został wcielony w 2016 roku. Grupa DSV wcieliła wiele firm transportowych, tego typu działania pozwoliły na zdecydowane rozszerzenie oferty firmy. Przewoźnik zajmuje się transportem lotniczym, morskich oraz lądowym, a także magazynowaniem towarów. Prezesem zarządu grupy DSV jest Jens Bjorn Andersen.

Jak ocenić przewoźnika UTI WORLDWIDE i wystawić opinie?

Korzystałeś z usług tej firmy? Szukasz odpowiedniego przewoźnika do swoich wymagań? Chcesz ocenić realizację usług, ale nie wiesz gdzie i jak? Wejdź na stronę Globkurier.pl, a następnie skorzystaj z funkcji “Oceń kuriera”. Znajdziesz tam 3 pytania odnoszące się do:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Oczywiście to jeszcze nie koniec! Następnie, skorzystaj z funkcji komentarzy i podziel się z innymi tym co podobało Ci się w funkcjonowaniu firmy oraz wymień te negatywne aspekty.

Oferta UTI WORLDWIDE

UTI WORLDWIDE oferowało przede wszystkim transport morski, aktualnie ze względu na to, że firma została wchłonięta poprzez grupę DSV, oferta przewoźnika zdecydowanie się rozszerzyła. Oferta firmy jest skierowana do wszystkich klientów oczekujących profesjonalnego wykonania usług transportowych. Oferta jest bardzo zróżnicowana, klient może zlecić transport niemal każdej rzeczy. Od towarów suchych, przez farmaceutyki do sprzętów ciężkich. Firma załatwia za swojego klienta sprawy celne oraz zapewnia ubezpieczeniowe.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na naszej stronie znajdziesz funkcję szybkiego nadania. Jeżeli chcesz wysłać swoją przesyłkę bezpośrednio z domu, bez szukania w sieci konkretnych ofert to zapraszamy na Globkurier.pl. Jak to zrobić? Po wejściu na stronę, wpisz w odpowiednie pola wagę oraz wymiary przesyłki. Następnie z listy ponad 50 firm kurierskich wybierz tą która spełnia Twoje wymagania, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata, opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub udaj się do wybranego punktu nadawczego.