Menu

Opinie USPS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy USPS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

USPS

Logo
1.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Dzisiaj na rynku znajdziesz wiele firm transportowych, przez co wybór najlepszej jest znacznie trudniejszy. Sprawdź jakie oceny ma firma USPS i czy warto korzystać z ich rozwiązań transportowych. Jeśli korzystałeś kiedy z ich usług to zachęcamy do podzielenia się własną opinią na temat jakości ich serwisu.

Przewoźnik USPS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku USPS

USPS, czyli United States Postal Service jest niezależną agencją należącą do Rządu Stanów Zjednoczonych. Powstała w 1971 roku. Jest drugim największym pracodawcą w Stanach, zatrudniając blisko 600 000 pracowników. Jest największym operatorem taboru samochodowego na świecie. 

Jak ocenić przewoźnika USPS i wystawić opinie?

Ranking kurierów umożliwia wystawienie ocen wielu firmom transportowym w tym również firmie USPS. Chcąc podzielić się własnym doświadczeniem z firmą przejdź do formularza i zaznacz w systemie pięciogwiazdkowym następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Pod wyżej wymienionymi kryteriami znajdziesz pole tekstowe, gdzie możesz dodać dodatkowy komentarz. Warto dokładnie opisać ewentualny problem lub opisać dlaczego jesteś zadowolony z usługi. Podaj również czego dotyczyła Twoja przesyłka. Każda ocena będzie istotna dla przyszłych Klientów firmy.

Oferta USPS

USPS oferuje swoje usługi na terenie Stanów Zjednoczonych. Przesyłki są ograniczone wagowo do 30 kg i maksymalnej długości 274 cm. W cenie przewoźnik oferuje 3 próby doręczenia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz poznać oferty w najlepszych cenach i porównać przewoźników w jednym miejscu? Sprawdź formularz szybkiej wyceny na stronie głównej GlobKurier.pl. Jedyne co musisz podać to wymiary, waga i ilość przesyłek oraz kraj skąd i dokąd ma zostać ona przesłana. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system zaprezentuje Ci szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Po wyborze jednego z nich przejdziesz do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy i opłacenie przesyłki.