Opinie UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

Korzystałeś z usług firmy UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS to firma zajmująca się transportem. Korzystałeś w przeszłości z usług tego przewoźnika jeżeli chodzi o transport morski? Może jesteś nowym klientem i szukasz odpowiedniego przewoźnika, który Twoją przesyłkę przetransportuje na inny kontynent za pomocą drogi morskiej? Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi nasz ranking na stronie Globkurier.pl. Za jego pomocą wystawisz opinie przewoźnikowi lub dowiesz się więcej na jego temat od jego dawnych klientów. Zapraszamy do podzielenia się doświadczeniami również osoby, które nie były klientami Globkurier.pl.

Przewoźnik UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

UPS czyli United Parcel Service Supply Chain Solutions zostało założone w roku 1907 w Seattle, stanu Waszyngton w USA. Siedziba główna firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w stanie Georgia w mieście Atlanta. Przewoźnik specjalizuje się w transporcie morskim, lądowym oraz powietrznym. Prezesem zarządu firmy jest Carol B. Tome. Przychody firmy sięgają około 85 miliardów dolarów rocznie. Cała firma posiada wiele podmiotów zależnych.

Jak ocenić przewoźnika UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS i wystawić opinie?

Jeżeli byłeś klientem przewoźnika UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami podczas wykonywania przez niego zleconych usług, możesz to zrobić bezpośrednio na naszej stronie Globkurier.pl. Jak to działa? System oceny złożony jest z 3 pytań. Pytania dotykają kluczowych elementów oferty przewoźnika i wykonania usług:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność transportu

Nasz system oceny umożliwia również pozostawienie komentarza. Zachęcamy do skorzystania z tej funkcji i podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z przewoźnikiem.

Oferta UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

Firma oferuje w transporcie morskim takie usługi jak przewóz kontenerów, paczek czy towarów niestandardowych. Do każdego rodzaju transportowanych artykułów dobiera odpowiednie kontenery oraz rodzaj zabezpieczenia. Firma zapewnia wsparcie w sprawach celnych oraz ubezpieczenie towarów. Klient może zlecić również przewóz dóbr potrzebujących niższych temperatur lub wyższych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybkie nadanie – funkcja w naszym serwisie, która pomoże Ci nadać przesyłkę w zaledwie parę chwil. Jak działa? Wejdź na stronę Globkurier.pl. W odpowiednie pola wpisz wagę oraz wymiary przesyłki. Następnie wybierz kuriera z listy zawierającej ponad 50 firm kurierskich. Po wybraniu odpowiadającej Twoim oczekiwaniom firmy, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Teraz wystarczy, że poczekasz na kuriera lub udasz się do punktu nadawczego.