Menu

Opinie UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

Korzystałeś z usług firmy UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

Logo
1
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS to firma zajmująca się transportem. Korzystałeś w przeszłości z usług tego przewoźnika jeżeli chodzi o transport morski? Może jesteś nowym klientem i szukasz odpowiedniego przewoźnika, który Twoją przesyłkę przetransportuje na inny kontynent za pomocą drogi morskiej? Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi nasz ranking na stronie Globkurier.pl. Za jego pomocą wystawisz opinie przewoźnikowi lub dowiesz się więcej na jego temat od jego dawnych klientów. Zapraszamy do podzielenia się doświadczeniami również osoby, które nie były klientami Globkurier.pl.

Przewoźnik UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS opinie

Filtruj

UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Najgorsza firma zajmująca się transportem przesyłek w Polsce. Na miano firmy kurierskiej nie zasługuje, bo nie dba o jakość usług. A kierowcy nie mają prawa być nazywani "kurierami" bo to banda nierobów i lamerów którzy mają wszystko w doopie !! Przesyłka międzynarodowa zawierając główny podzespół komputera ( procesor 😉 ), który miał być złożony w weekend. Dociera w piątek nad ranem do Wrocławckiego magazynu w Mirkowie. Kierowca zabiera przesyłkę do dostarczenia, ale ma ją w doopie i stwierdza że nie zastano odbiorcy !! Mimo że czekał cały dzień na dostawę !! Robi przekierowanie do tzw. "UPS Acces Point" czyli punktu odbioru. Nie wybiera jednak tego który jest nabliżej ( około 500m ), tylko inny oddalony od miejsca dostawy o około 5km, bo pewnie tak mu wygodniej !! Mimo to że przekierowuje ta paczkę do punktu odbioru, zaznacza w systemie że punkt odbioru był zamknięty o 14:27, mimo tego że jest otwarty w godzinach 11:00-18:00 !! Totalna parodia, bo nie ma żadnego kontaktu z kierowcą ( SMS, telefon, mail ) !! Dopiero po utworzeniu konta w UPS i zalogowaniu się do ich systemu widać te wszystkie informacje. Ja kierując się informacją z Trackingu ze strony UPS udaję się do punktu odbioru i dowiaduję się że tej paczki tam NIEMA, bo jest nadal u kierowcy na samochodzie. Po kontakcie z tragiczną infolinią dowiaduję się że będzie tam w następny dzień roboczy, czyli w PONIEDZIAŁEK !! Totalna żenada. Najgorsza firma logistyczna na Polskim rynku. Nigdy więcej nic nie zamówię przez UPS, bo to tylko będzie jedno wielkie "ups nie da rady tego dotarczyć, może za kilka dni Pan otrzyma przesyłkę. NIGDY NIKOMU NIE POLECAJCIE ZAMAWIANIA PRZESYŁEK PRZEZ UPS !! UPS to totalna parodia firmy "kurierskiej" i totalna żenada.
Jacek, 24 czerwca 2023

Informacje o przewoźniku UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

UPS czyli United Parcel Service Supply Chain Solutions zostało założone w roku 1907 w Seattle, stanu Waszyngton w USA. Siedziba główna firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w stanie Georgia w mieście Atlanta. Przewoźnik specjalizuje się w transporcie morskim, lądowym oraz powietrznym. Prezesem zarządu firmy jest Carol B. Tome. Przychody firmy sięgają około 85 miliardów dolarów rocznie. Cała firma posiada wiele podmiotów zależnych.

Jak ocenić przewoźnika UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS i wystawić opinie?

Jeżeli byłeś klientem przewoźnika UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami podczas wykonywania przez niego zleconych usług, możesz to zrobić bezpośrednio na naszej stronie Globkurier.pl. Jak to działa? System oceny złożony jest z 3 pytań. Pytania dotykają kluczowych elementów oferty przewoźnika i wykonania usług:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność transportu

Nasz system oceny umożliwia również pozostawienie komentarza. Zachęcamy do skorzystania z tej funkcji i podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z przewoźnikiem.

Oferta UPS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS

Firma oferuje w transporcie morskim takie usługi jak przewóz kontenerów, paczek czy towarów niestandardowych. Do każdego rodzaju transportowanych artykułów dobiera odpowiednie kontenery oraz rodzaj zabezpieczenia. Firma zapewnia wsparcie w sprawach celnych oraz ubezpieczenie towarów. Klient może zlecić również przewóz dóbr potrzebujących niższych temperatur lub wyższych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybkie nadanie – funkcja w naszym serwisie, która pomoże Ci nadać przesyłkę w zaledwie parę chwil. Jak działa? Wejdź na stronę Globkurier.pl. W odpowiednie pola wpisz wagę oraz wymiary przesyłki. Następnie wybierz kuriera z listy zawierającej ponad 50 firm kurierskich. Po wybraniu odpowiadającej Twoim oczekiwaniom firmy, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Teraz wystarczy, że poczekasz na kuriera lub udasz się do punktu nadawczego.