Menu

Opinie UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS

Korzystałeś z usług firmy UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Przed wybraniem przewoźnika morskiego, warto dowiedzieć się o nim więcej. UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS jest firmą brytyjską zajmującą się tego typu transportem. korzystałeś kiedykolwiek z usług tego przewoźnika? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, zapraszamy do naszego rankingu. Właśnie w tym miejscu możesz wydać opinię na temat wykonywanych przez niego usług, ocenić konkretne aspekty oraz co najważniejsze, pomóc innym w wyborze przewoźnika. Zapraszamy do wystawiania opinii, na temat usług tego przewoźnika na stronie Globkurier.pl.

Przewoźnik UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS

Firma powstała w 1974 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualna siedziba główna przewoźnika znajduje się w Londynie. Przewoźnik zajmuje się importem oraz eksportem. Jest laureatem wielu nagród z dziedziny transportu morskiego i lotniczego. Obsługuje wiele dróg morskich docierających do wielu państw. Posiada wysoce rozwiniętą stronę internetową, pozwalającą na śledzenie transportu, a obsługa klienta jest dostępna całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Jak ocenić przewoźnika UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS i wystawić opinie?

Byłeś klientem tego przewoźnika? Masz konkretne odczucia, którymi chcesz podzielić się z innymi niezależnie od tego czy są negatywne czy pozytywne? Jeżeli tak, zapraszamy na naszą stronę Globkurier.pl do sekcji ranking kurierów. W tamtym miejscu, znajdziesz funkcje oceń kuriera. Następnie wystarczy, że odpowiesz na 3 pytania:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Odpowiedzi udzielasz za pomocą gwiazdek w skali od 1 do 5. To jeszcze nie koniec! Serwis umożliwia także, podzielenie się swoimi osobistymi spostrzeżeniami związanymi z przewoźnikiem. Niezależnie od tego czy jesteś klientem Globkurier.pl możesz podzielić się swoją opinią.

Oferta UNSWORTH GLOBAL LOGISTICS

Co oferuje przewoźnik? Jest to transport morski wykonywany za pomocą kontenerów. Klient może zlecić przewóz towarów ponadwymiarowych, niestandardowych, specjalistycznych i takich, które potrzebują specjalnych warunków. Przewoźnik jest w stanie przetransportować Twoje towary do praktycznie każdego państwa. Firma oferuje również ubezpieczenie oraz załatwia sprawy celne za swojego klienta.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą adresować swoje przesyłki na terenie kraju lub za granicę w szybki i niezawodny sposób stworzyliśmy system

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą adresować swoje przesyłki na terenie kraju lub za granicę w szybki i niezawodny sposób stworzyliśmy system szybkiej wyceny. Funkcja przedstawi oferty ponad 50 przewoźników wraz ze wszystkimi potrzebnymi danymi. W jaki sposób wycenić przesyłkę? Zmierz oraz zważ swoją przesyłkę, wpisz uzyskane dane w odpowiednie miejsca na stronie www.globkurier.pl. W następnym etapie ukażą się konkretne oferty przewoźników. Wybierz odpowiedniego usługodawcę oraz wypełnij dane nadawcy i adresata. W etapie końcowym opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub wybierz się z przesyłką do wybranego przez Ciebie punktu nadawczego.

. Funkcja przedstawi oferty ponad 50 przewoźników wraz ze wszystkimi potrzebnymi danymi. W jaki sposób wycenić przesyłkę? Zmierz oraz zważ swoją przesyłkę, wpisz uzyskane dane w odpowiednie miejsca na stronie www.globkurier.pl. W następnym etapie ukażą się konkretne oferty przewoźników. Wybierz odpowiedniego usługodawcę oraz wypełnij dane nadawcy i adresata. W etapie końcowym opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub wybierz się z przesyłką do wybranego przez Ciebie punktu nadawczego.