Menu

Opinie Unico Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Unico Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Unico Logistics

Logo
2
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Opinie są dzisiaj jednym z wyznaczników przez które decydujemy się na skorzystanie z usług. Unico Logitics proponuje usługi w branży transportowej i możesz go ocenić klikając w poniższy przycisk. Sprawdź również jakie doświadczenia z firmą mieli inni jego Klienci.

Przewoźnik Unico Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Unico Logistics

Unico Lgistics jest jedną z firm zajmującą się branżą transportowo-logistyczną. Powstała ona w Holandii w 2010 roku. W Polsce zatrudnionych jest około 50 osób. W 2020 roku firma uzyskała przychód w wysokości około 153 791 614 zł.

Jak ocenić przewoźnika Unico Logistics i wystawić opinie?

Korzystałeś z usług firmy Unico Logistics i chcesz podzielić się swoją opinią na temat jakości ich usług. Skorzystaj z formularza oceny na naszej stronie rankingu kurierów. Opinia ocenia trzy ważne kryteria, takie jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Każde z kryteriów możesz ocenić na podstawie skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5 gwiazdek. Poniżesz znajdziesz również okno z polem testowym. Koniecznie przekaż własny komentarz, gdzie możesz opisać czego dokładnie dotyczyła Twoja usługa i co myślisz o jakości jej wykonania. Pamiętaj, że aby dokonać oceny przewoźnika nie musisz być Klientem GlobKurier.pl.

Oferta Unico Logistics

W ofercie Unico Logistics znajdziesz dystrybucje i magazynowanie, projekty logistyczne wraz z logistycznymi konsultacjami. W przypadku usług transportowych Unico Logistics realizuje się w transporcie kolejowym, morskim i lotniczym.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz kuriera w najlepszej cenie skorzystaj z wyszukiwarki ofert na GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej, gdzie uzupełniasz podstawowe dane jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Aby przejść do ofert przewoźników kliknij przycisk „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić Ci ofertę przewoźników w różnym zakresie cenowym. Wybierz jednego z nich i przejdź dalej. W tym momencie poprosimy Cię o uzupełnienie danych dotyczących odbiorcy i nadawcy. Ostatnim etapem kończącym proces zamówienia jest opłata za przesyłkę i czekanie na kuriera.