Menu

Opinie UKRPost

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy UKRPost? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

UKRPost

Logo
5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz informacji na temat jakości wysyłek z UKRPost? Sprawdź opinie na rankingu kurierów i przekonaj się czy warto skorzystać z ich usług. Wysyłka towarów szczególnie przez Klientów firmowych powinna przebiegać sprawnie i szybko, dlatego każdy komentarz jest ważny dla przyszłych Klientów UKRPost. W przypadku skorzystania z serwisu firmy, zostawaj swoją opinię, aby ułatwić innym użytkownikom podjęcie decyzji.

Przewoźnik UKRPost opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku UKRPost

UKRPost jest największym operatorem pocztowym w Ukrainie obejmując łącznie około 11 000 oddziałów w całym kraju i zatrudniając blisko 60 000 pracowników. W przypadku wysyłek krajowych UKRPost oferuje usługi standardowe z dostawą do 3-5 dni lub ekspresową z dostawą do 1-2 dni. Firma oferuje również usługi międzynarodowe z dostawą lądową lub powietrzną do 230 krajów.

Jak ocenić przewoźnika UKRPost i wystawić opinie?

UKRPost jest jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie ranking kurierów. Chcąc wystawić opinię należy przejść do formularza oceny i według swojego doświadczenia określić na jaką ocenę zasługuje przewoźnik pod względem takich kategorii jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Wyżej wymienione kategorie można ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego 1 oznacza najniższą ocenę. Poniżesz tych punktów znajduje się pole tekstowe, gdzie możesz dodać dodatkowy komentarz. W tym miejscu warto napisać rodzaj transportu, określić czy była to wysyłka w obrębie jednego kraju czy może międzynarodowo czym są spowodowane niskie lub wysokie oceny. Dodatkowy komentarz ukaże pełny obraz oceny i będzie przydatny dla przyszłych klientów firmy.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to miejsce w którym możesz skorzystać z szybkiej i wygodniej wyszukiwarki ofert przewoźników. Szybka wycena jest możliwa dzięki formularzowi na stronie głównej, gdzie należy podać wymiary i wagę przesyłki. System po chwili przedstawi oferty przewoźników w różnych cenach dopasowane do gabarytów paczek, gdzie możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie. Po wybraniu przewoźnika system przeniesie Cię do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych dotyczących adresata i nadawcy. Jest to również dobry moment na wybranie dodatkowych opcji , jakich jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem przez złożeniem zamówienia jest płatność za przesyłkę.