Menu

Opinie TVM Transport

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy TVM Transport? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

TVM Transport

Logo
4.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz opinii na temat usług transportowych firmy TVM Transport? Sprawdź jak ocenili go pozostali Klienci, czy byli zadowoleni z usług, czy może napotkali się z jakimiś problemami. W przypadku w  którym to Ty jesteś jednym z Klientów firmy zachęcamy do wyrażenia własnej opinii dzięki formularzowi na naszej stronie rankingowej.

Przewoźnik TVM Transport opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku TVM Transport

TVM Transport to firma, która została założona w 2010 roku w Polsce. Firma specjalizuje się w transporcie drobnicowym. Prezesem firmy jest Paweł Kowalski. W firmie zatrudnionych jest około 250 pracowników. Dochód, jaki udało się uzyskać TVM Transport w 2020 roku wyniósł 110 341 075 zł.

Jak ocenić przewoźnika TVM Transport i wystawić opinie?

Wystaw swoją opinię na temat jakości usług firmy TVM Transport. Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie rankingu kurierów formularza i oceń najważniejsze kryteria decydujące o jakości firmy. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali od 1 do 5, gdzie 5 oznacza ocenę najwyższą. Dodatkowo w formularzu znajduje się pole tekstowe, które służy do opisania na czym dokładnie polega Twój przypadek. Opisz tutaj nie tylko swoje zadowolenie lub napotkane problemy, ale też czego dokładnie dotyczyła Twoja przesyłka i jakie rozwiązania Ci zaproponowano. Pamiętaj, że nie musisz korzystać z usług platformy GlobKurier.pl, aby dokonać oceny.

Oferta TVM Transport

TVM Transport specjalizuje się w transporcie drobnicowym. Swoje usługi proponuje głównie w krajach Europy Środkowej. W ramach usług transportowym firma zapewnia dodatkowe ubezpieczenia, przygotowanie dokumentów, w tym również odprawy celnej, dystrybucje i magazynowania ładunków oraz monitoring przesyłek.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie GlobKurier.pl możesz skorzystać w formularza szybkiej wyceny, aby poznać oferty wielu przewoźników w znacznie korzystniejszych cenach. W formularzu należy uzupełnić podstawowe dane jakimi są wymiary, waga i ilość przesyłek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” zostaniesz przekierowany do oferty cenowej wielu przewoźników. Wybierz najlepszą opcję dla siebie, aby przejść do kolejnego etapu. Jest nim uzupełnienie danych odbiorcy i nadawcy, a także opłacenie przesyłki.