Menu

Opinie Transsped

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Transsped? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Transsped

Logo
1.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Ranking kurierów powstał po to, aby dzielić się wzajemnie opiniami na temat firm transportowych. Czy przesyłka dotarła na miejsce w określonym czasie, czy napotkałeś jakieś problemy? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym w podjęciu decyzji i wyborze kolejnej firmy transportowej. Jedną z nich jest Transsped, sprawdź jak ocenili go inni.

Przewoźnik Transsped opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Transsped

Transsped to polska firma założona w 1992 roku. Swoją główną bazę Transsped posiada w Malawie obok Rzeszowa i może się pochwalić 4 oddziałami na terenie Polski. W firmie pracuje około 200 pracowników. W 2020 roku Transsped uzyskał przychód w wysokości 77 289 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika Transsped i wystawić opinie?

Skorzystaj z formularza oceny kuriera na naszym rankingu kurierów, aby w szybki i prosty sposób podzielić się swoim doświadczeniem z firmą Transsped. W formularzu oceniasz trzy podstawowe kryteria dotyczące oferowanych usług, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej nich znajdziesz pole tekstowe w którym możesz dodatkowo opisać swoje zadowolenie lub jego brak. Tutaj też warto określić czego dokładnie dotyczyła ocena, jakie przesyłki i jakim frachtem. Wszystkie te informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług firmy Transsped.

Oferta Transsped

W ramach oferty firmy Transsped można znaleźć transport i spedycje przewozu łańcuchów całopojazdowych i chłodniczych. Firma działa na terenie Unii Europejskiej, szczególnie prowadząc transport pomiędzy Polską i Włochami, Polską i Wielką Brytanią, a także Polską i Niemcami. W swoich usługach ma ona również dostawy ekspresowe i ładunki drobnicowe.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Globkurier.pl to strona na której znajdziesz szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie należy wpisać takie informacje jak wymiary przesyłki, jej waga oraz ilość. W kolejnym etapie wyceny pojawia się oferta znanych przewoźników z dopasowaną wyceną pod Twoją przesyłkę. Poprzez kliknięcie na kafelek z interesującą Cię wyceną przechodzisz do kolejnego etapu jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za przesyłkę.