Menu

Opinie TRANSLINK SHIPPING

Korzystałeś z usług firmy TRANSLINK SHIPPING? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

TRANSLINK SHIPPING

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski powinien być wykonywany przez profesjonalnych pracowników na jak najwyższym poziomie. Powinien docierać na czas bez zbędnych przeszkód. Czy taką usługę oferuje TRANSLINK SHIPPING? Jeśli byłeś klientem tej firmy i korzystałeś z jej usług zapraszamy do naszego rankingu kurierów. Sprawdzi się on w wielu sytuacjach. Jakich? W momencie kiedy byłeś klientem przewoźnika i chciałbyś wystawić mu opinię, bez względu na to czy jesteś zadowolony czy nie. Równie dobrze ranking sprawdzi się gdy poszukujesz firmy przewozowej i chcesz sprawdzić, która według innych jest najlepsza.

Przewoźnik TRANSLINK SHIPPING opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku TRANSLINK SHIPPING

Firma powstała w 1987 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Waszyngtonie. Przewoźnik posiada biura w takich państwach jak Stany zjednoczone, Chiny, Filipiny czy Tajwan. Ze względu na dużą liczbę agentów na całym świecie (również w Polsce) bezproblemowo wesprze swoich klientów. Prezesem firmy jest Sam Chen.

Jak ocenić przewoźnika TRANSLINK SHIPPING i wystawić opinie?

W wielu sytuacjach po usłudze kurierskiej lub przed chcemy wydać swoją opinię lub sprawdzić opinię innych na temat danego przewoźnika. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przewoźniku TRANSLINK SHIPPING lub wystawić opinię zapraszamy na Globkurier.pl do naszego rankingu kurierów. Jak działa nasz system ocen? W bardzo prosty sposób, oceniając musisz odpowiedzieć za pomocą gwiazdek na 3 pytania odnoszące się do:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Następnie masz możliwość umieszczenia komentarza w którym możesz podzielić się z nami jak i innymi w jaki sposób usługa została wykonana, z jakich aspektów jesteś zadowolony, a z jakich nie. Zachęcamy do wystawiania opinii, przyczynisz się do pomocy innym w wyborze!

Oferta TRANSLINK SHIPPING

Przewoźnik oferuje transport morski w postaci kontenerów. Jakie ładunki przewozi firma? Paliwa, ładunki niestandardowe i ponadwymiarowe, medykamenty, sprzęt ciężki i artykuły potrzebujące specjalnych warunków. Przewoźnik oferuje również transport powietrzny. Dzięki rozwiniętej stronie swoją przesyłkę możesz śledzić za pomocą funkcji. Firma oferuje całodobowe wsparcie klienta, pomoc w opłatach celnych oraz ubezpieczenie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje możliwość nadania przesyłki w szybszy sposób niż tradycyjnie? Odpowiadamy: Tak! Na naszej stronie Globkurier.pl znajdziesz funkcję szybkiego nadania. Jak to działa? Wystarczy, że zmierzysz oraz zważysz swoją przesyłkę, dane umieścisz w odpowiednich polach i przejdziesz dalej. Następnie z list ponad 50 kurierów pokażą się Ci, którzy mogą zająć się Twoją przesyłką. W kroku kolejnym należy podać dane nadawcy oraz adresata i opłacić przesyłkę. Teraz wystarczy, że poczekasz na kuriera lub udasz się do punktu nadawczego. Gotowe!