Menu

Opinie Trans Polonia Group

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Trans Polonia Group? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Trans Polonia Group

Logo
2
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz skorzystać z usług firmy transportem i szukasz najlepszej z nich? Jak w porównaniu z innymi wypada firma transportowa Trans Polonia Group? Sprawdź czy Klienci byli zadowoleni z jakości ich usług, czy może napotkali się z problemami. Koniecznie podziel się własnym doświadczeniem, jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy Trans Polonia Group.

Przewoźnik Trans Polonia Group opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Trans Polonia Group

Trans Polonia Group to grupa firm o pochodzeniu kapitału z Polski i Luksemburga. Udział kapitału polskiego to 91%. Firma powstała w 2004 roku i obecnie zatrudnia około 800 pracowników. Prezesem Zarządu firmy jest Dariusz Cegielsk, a główna siedziba znajduje się w Tczewie. W 2020 roku firmie udało się osiągnąć przychód w wysokości 100 048 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika Trans Polonia Group i wystawić opinie?

Trans Polonia Group jest jedną z wielu firm, które możesz ocenić korzystając z formularza na naszej stronie ranking kurierów. Szczególnie ważnymi kryteriami, które możesz ocenić w formularzu są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego najniższą oceną jest 1. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole, gdzie warto dodać własny komentarz na temat usługi firmy Trans Polonia Group z której korzystałeś. Pomoże to lepiej zrozumieć Twoje zadowolenie lub jego brak innym użytkownikom.

Oferta Trans Polonia Group

Trans Polonia realizuje przewóz paliw płynnych, gazu (LPG), płynnych produktów chemicznych, bitumenów czy płynnych produktów spożywczych. Zapewnia zarówno krajowe, jak i międzynarodowe usługi przewozu płynnych chemikaliów. Sieć usług obejmuje przede wszystkim kraje europejskie, w tym również Skandynawie i kraje Bałtyckie, a także Białoruś, Turcję i Rosję.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie GlobKurier.pl możesz skorzystać z formularza szybkiej wyceny, gdzie znajdziesz oferty wielu przewoźników w najlepszej cenie. W formularzu uzupełnij informacje dotyczące przesyłki, takie jak waga, wymiary i ilość i przejdź dalej. W kolejnym kroku system wygeneruje dostępne usługi różnych przewoźników dopasowanych do wytycznych Twojej przesyłki. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną do siebie i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy przesyłki, a także w ostatecznym etapie jej opłacenie.