• Opinie Trans Logistyka

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Trans Logistyka? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Trans Logistyka

  Logo
  3.7
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.7
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Wybór odpowiedniego przewoźnika może się okazać wyborem trudnym, dlatego warto zawsze sięgnąć po opinię. Przekonaj się, jakie doświadczenie mają z firmą Trans Logistyka inni użytkownicy. Dzięki opiniom sprawdzisz jak przebiegał proces dostawy innych Klientów. W przypadku skorzystania już z usług tego dostawy zostaw własną opinię, aby pomóc pozostałym zainteresowanym w wyborze swojego przyszłego przewoźnika.

  Przewoźnik Trans Logistyka opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Trans Logistyka

  Trans Logistyka jest firmą o polskim kapitale przychodów, która została założona w 2005 roku. Prezesem Zarządu jest Olga Juchniewicz. Trans Logistyka zatrudnia w Polsce około 400 osób. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 103 451 615 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Trans Logistyka i wystawić opinie?

  Wystaw własną opinię dotyczącą usług firmy Trans Logistyka za pomocą prostego formularza. Znajdziesz w nim trzy główne kryteria, które ocenisz od 1 do 5, z czego 1 oznacza ocenę najniższą. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Poniżej znajdziesz okno tekstowe, w którym możesz lepiej opisać własne doświadczenie i przekazać więcej informacji na temat jakości usług. Po uzupełnieniu tych pół wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij”, aby Twoja opinia ukazała wśród opinii innych.

  Oferta Trans Logistyka

  Oferta firmy Trans Logistyka to spedycja, transport i magazynowanie. Usługi transportowe realizowane są w ramach ruchu drogowego na terenie całej Europy. W swoich usługach firma może realizować również przewóz materiałów niebezpiecznych. Samochody wyposażone są w system GPS, dlatego Klienci zyskuje opcje całodobowego monitorowania i śledzenia swojej przesyłki.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl ułatwia wycenę przesyłek krajowych i międzynarodowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wyceny można dokonać w formularzu wpisując w odpowiednie pola wagę  wymiary przesyłki. Szybka wycena pozwala poznać oferty wielu różnych przewoźników, dzięki czemu sam wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Kolejnym krokiem, po wybraniu oferty jest uzupełnienie danych adresata i nadawcy oraz wybór ewentualnych opcji dodatkowych. Ostatnim etapem jest płatność za przesyłkę i gotowe.