Menu

Opinie TOF

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy TOF? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

TOF

TOF
1
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
1
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

TOF jest jedną z wielu dostępnych dzisiaj form transportowych na rynku. Czy może się ona pochwalić pozytywnymi opiniami na temat swoich usług? Zadowoleni Klienci mogą znacznie podnieść reputacje na temat firmy, zaś niezadowoleni wskazują firmie problemy nad którą powinni popracować. Jeśli korzystałeś z usług firmy TOF opisz swoje doświadczenie w rankingu kurierów.

Przewoźnik TOF opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku TOF

TOF jest firmą węgierską, która oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. W przypadku usług międzynarodowych głównie oferta skierowana jest do Austrii, Słowacji, Rumunii, Czech i Chorwacji. Usługi krajowe realizowane są w formie standardowej dostawy do 24 godzin lub dostawy ekspresowej do 8 godzin. Firma proponuje również opcje dostawy wieczornej.

Jak ocenić przewoźnika TOF i wystawić opinie?

Oceń jakość usług firmy TOF korzystając z prostego formularza na naszej stronie rankingowej. W przypadku firm transportowych zdecydowaliśmy się poddać ocenie trzy główne wyznaczniki jakości, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najniższa jest 1. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe, które umożliwia lepiej opisać doświadczenie związane z usługami firmy. Tutaj właśnie możesz określić czego dotyczyła dostawa oraz jakim środkiem transportu była przewożona. Wyjaśnij również na czym polegało Twoje zadowolenie lub jego brak. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić przewoźnika.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Usługi kurierskie mają szeroki zakres cenowy, dlatego jeśli szukasz najlepsze oferty sprawdź wyszukiwarkę cen na stronie GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny generuje oferty popularnych przewoźników w znacznie korzystniejszych cenach. Wycena jest dopasowana do wytycznych Twojej przesyłki, które należy wpisać w formularzu. Są nimi waga, wymiary i ilość przesyłek. Po wybraniu swojego dostawcy, system przeniesie Cię do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie. Proces wyceny zamyka się opłatą za przesyłkę.