• Opinie TNT

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy TNT? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Kurier TNT

  Logo
  2.8
  Ocena na podstawie 77 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  2.8
  Ocena na podstawie 77 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Jak firmę TNT oceniają inni? Poznaj opinie o TNT klientów, którzy skorzystali niedawno z usług tego przewoźnika. Sprawdź, jak firma wypada na tle konkurencji. Czy jej usługi są tanie, a czas dostawy krótki? Tego wszystkie dowiesz się z ocen, jakie wystawili użytkownicy. Każda opinia o TNT jest tak samo ważna, dlatego, jeśli niedawno zamawiałeś usługi tej firmy, możesz dodać swoją opinię o TNT. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby oceniać na naszej stronie firmy kurierskie.

  Kurier TNT opinie

  Filtruj

  O przewoźniku TNT

  Korzenie TNT sięgają dalekiej Australii kiedy to Ken Thomas, założył ten biznes. W Polsce przedsiębiorstwo funkcjonuje od roku 1992, gdzie cały czas się rozwija i poszerza zakres swoich usług. Z każdym kolejnym rokiem rozszerza się grupa zadowolonych klientów korzystających z przewozów TNT. Również możesz zaliczyć siebie do tego grona? Przeczytaj oceny i dodaj swoją opinię o TNT. Przypominamy, że nie musisz być klientem GlobKurier.pl by to zrobić.

  Jak dodać opinie o TNT?

  Formularz oceny przewoźnika jest ogólnodostępny – każdy więc może z niego skorzystać i dodać opinię o TNT. Wystarczy napisać kilka rzetelnych słów o swoich doświadczeniach z firmą TNT i wysłać formularz. Wówczas Twoja opinia o TNT pojawi się w rankingu wśród ocen innych klientów.

  Usługi kurierskie TNT

  Zapoznałeś się z komentarzami i chciałbyś zamówić usługę TNT? Przewoźnik działa międzynarodowo – dostarczy Twoją paczkę między innymi do takich destynacji jak Anglia, Austria, Dania, a nawet Stanów Zjednoczonych, Australii czy Kanady. W zasięgu ma nie tylko kraje europejskie ale i największe państwa na świecie. Zapoznaj się z cennikiem usług TNT i skontaktuj się z nami. Masz firmę i wysyłasz ponad 20 przesyłek w miesiącu? Negocjuj ceny.

  Jak wysłać paczkę z TNT w GlobKurier.pl

  Wejdź na szybką wycenę paczki w GlobKurier.pl, następnie wybierz określoną przez Ciebie destynację i uzupełnij wymiary przesyłki. Z dostępnych ofert, które wyświetlą się pod paskiem wyceny wybierz przewoźnika TNT, a gdy przesyłka dotrze do odbiorcy oceń realizacje i dodaj opinie o TNT do rankingu wszystkich firm kurierskich, przewozowych i spedycyjnych. To najlepsze miejsce do gromadzenia informacji o przewoźnikach i porównywarka jakości.

  Jak śledzić przesyłkę TNT z GlobKurier.pl

  Możesz sprawdzić status swojej przesyłki wklejając numer zamówienia na stronie związanej ze śledzeniem przesyłki TNT w GlobKurier.pl. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów skontaktuj się z biurem obsługi klienta: kontakt@globkurier.pl

  Podsumowanie informacji o TNT

  Firma TNT łączy siły z FedEx, co umożliwi wykorzystanie mocnych stron obu firm i rozbudowania dostępnych usług, a także powiększenia sieci połączeń lotniczych i drogowych. Wciąż możesz zamówić kurier TNT w GlobKurier.pl, sprawdź dostępną ofertę: Kurier TNT.