Opinie TNT

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy TNT? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier TNT

3.4
Ocena na podstawie 53 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.4
Ocena na podstawie 53 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Jak firmę TNT oceniają inni? Poznaj opinie o TNT klientów, którzy skorzystali niedawno z usług tego przewoźnika. Sprawdź, jak firma wypada na tle konkurencji. Czy jej usługi są tanie, a czas dostawy krótki? Tego wszystkie dowiesz się z ocen, jakie wystawili użytkownicy. Każda opinia o TNT jest tak samo ważna, dlatego, jeśli niedawno zamawiałeś usługi tej firmy, możesz dodać swoją opinię o TNT. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby oceniać na naszej stronie firmy kurierskie.

Kurier TNT opinie

Filtruj

O przewoźniku TNT

Korzenie TNT sięgają dalekiej Australii kiedy to Ken Thomas, założył ten biznes. W Polsce przedsiębiorstwo funkcjonuje od roku 1992, gdzie cały czas się rozwija i poszerza zakres swoich usług. Z każdym kolejnym rokiem rozszerza się grupa zadowolonych klientów korzystających z przewozów TNT. Również możesz zaliczyć siebie do tego grona? Przeczytaj oceny i dodaj swoją opinię o TNT. Przypominamy, że nie musisz być klientem GlobKurier.pl by to zrobić.

Jak dodać opinie o TNT?

Formularz oceny przewoźnika jest ogólnodostępny – każdy więc może z niego skorzystać i dodać opinię o TNT. Wystarczy napisać kilka rzetelnych słów o swoich doświadczeniach z firmą TNT i wysłać formularz. Wówczas Twoja opinia o TNT pojawi się w rankingu wśród ocen innych klientów.

Usługi kurierskie TNT

Zapoznałeś się z komentarzami i chciałbyś zamówić usługę TNT? Przewoźnik działa międzynarodowo – dostarczy Twoją paczkę między innymi do takich destynacji jak Anglia, Austria, Dania, a nawet Stanów Zjednoczonych, Australii czy Kanady. W zasięgu ma nie tylko kraje europejskie ale i największe państwa na świecie. Zapoznaj się z cennikiem usług TNT i skontaktuj się z nami. Masz firmę i wysyłasz ponad 20 przesyłek w miesiącu? Negocjuj ceny.

Jak wysłać paczkę z TNT w GlobKurier.pl

Wejdź na szybką wycenę paczki w GlobKurier.pl, następnie wybierz określoną przez Ciebie destynację i uzupełnij wymiary przesyłki. Z dostępnych ofert, które wyświetlą się pod paskiem wyceny wybierz przewoźnika TNT, a gdy przesyłka dotrze do odbiorcy oceń realizacje i dodaj opinie o TNT do rankingu wszystkich firm kurierskich, przewozowych i spedycyjnych. To najlepsze miejsce do gromadzenia informacji o przewoźnikach i porównywarka jakości.

Jak śledzić przesyłkę TNT z GlobKurier.pl

Możesz sprawdzić status swojej przesyłki wklejając numer zamówienia na stronie związanej ze śledzeniem przesyłki TNT w GlobKurier.pl. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów skontaktuj się z biurem obsługi klienta: kontakt@globkurier.pl

Podsumowanie informacji o TNT

Firma TNT łączy siły z FedEx, co umożliwi wykorzystanie mocnych stron obu firm i rozbudowania dostępnych usług, a także powiększenia sieci połączeń lotniczych i drogowych. Wciąż możesz zamówić kurier TNT w GlobKurier.pl, sprawdź dostępną ofertę: Kurier TNT.