Menu

Opinie Tirsped

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Trisped? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Tirsped

Logo
3.1
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.1
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłanie przesyłek, szczególnie w większych ilościach najlepiej powierzyć doświadczonemu przewoźnikowi. Przed wyborem wielu z nas sięga po opinie w internecie, które pomagają w podjęciu decyzji. Jeśli korzystałeś z usług Trisped zostaw swój komentarz w którym podzielisz się własnym doświadczeniem z tym przewoźnikiem. Sprawdź też relacje innych Klientów, którzy korzystali już z usług Trisped.

Przewoźnik Tirsped opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Tirsped

Tirsped jest pojedynczą firmą założoną w Polsce w 1989 roku. Prezesem Zarządu firmy jest Janusz Pietrzak. Obecnie firma zatrudnia blisko 200 pracowników. W 2020 roku przychód Tirsped wynosił 122 674 017 zł.

Jak ocenić przewoźnika Tirsped i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów jest Tirsped. Jako przewoźnik działa ona na polskim rynku już około 30 lat. Ocenie możesz podać trzy główne kategorie, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

W formularzu jest dostępne też okno tekstowe, w którym możesz dokładnie opisać swoją sprawę, w tym ewentualne problemy. Opisz jaką drogą była wysyłana przesyłka oraz z jakiego i do jakiego kraju została dostarczona. Dokładny opis usługi pozwoli lepiej zapoznać się z jakością firmy Tirsped.

Oferta Tirsped

Tirsped oferuje usługi z zakresie spedycji, logistyki, usług celnych, doradztwo, e-commerce. Spedycja dotyczy drogi morskiej, drogowej, kolejowej i lotniczej. W swoich rozwiązaniach Tirsped proponuje także spedycję towarów ponadgabarytowych. W przypadku transportu drogowego Tirsped aranżuje przesyłki całopojazdowe, częściowe i drobnicowe.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Korzystając z szybkiej wyceny na GlobKurier.pl możesz w łatwy i szybki sposób poznać oferty wielu czołowych przewoźników. Formularz wyceny znajduje się na stronie głównej. W odpowiednich polach należy uzupełnić wagę przesyłki oraz jej wymiary, a następnie kliknąć czerwony przycisk „Wyceń przesyłkę”.  System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić dostępne oferty wielu przewoźników w różnych cenach. Po wybraniu najlepszej z nich, należy przejść do kolejnego kroku, którym jest uzupełnienie danych o adresaci i odbiorcy przesyłki. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie towaru. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności.